policja

Wstrząsające odkrycie w lesie w miejscowości Jadów (powiat wołomiński). Dwie spacerowiczki natknęły się na zwłoki kobiety. Policja dokonała już wstępnych ustaleń, które są przerażające.

Kobiety znalazły w lesie zwłoki. To poszukiwana od grudnia 67-latka

Dla dwóch znajomych to miałbyć zwykły spacer, łapanie świeżego oddechu pomiędzy drzewami. Tymczasem tego, co wydarzyło się popołudniem 15 stycznia 2022 roku nie zapomną nigdy.  Kobiety natknęły się na zwłoki. Błyskawicznie zaalarmowały policję, a na miejscu zebrało się wiele służb. Dzięki sprawnej akcji służb udało ustalić się tożsamość kobiety i porażające szczegóły.

„Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora. Nie znamy okoliczności, w których doszło do śmierci kobiety.” – przekazała początkowo w rozmowie z Gazetą Wyborczą, Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Teraz znamy już więcej szczegółów.

Jak donosi portal Goniec.pl, zwłoki należą do 67-latki spod Wyszkowa. W grudniu została ona zabita przez swojego zięcia. „Ciało znalezione w sobotę należy do poszukiwanej 67-latki, którą zamordował w grudniu ub. roku jej zięć. Policjanci do ostatniego dnia poszukiwań byli w pełni zaangażowani w działania, które prowadzone były na terenie powiatu wyszkowskiego, węgrowskiego, wołomińskiego, mińskiego oraz m. st. Warszawy.” – potwierdza w rozmowie z rzeczonym źródłem oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

„W dniu 18 grudnia 2021r. w miejscowości L. powiat wyszkowski. Około godziny 21.10 policję o zaginięciu matki powiadomiła córka Magdalena B., która po powrocie do domu zastała zamknięty dom. Kiedy weszła do środka nie było w nim ani męża, ani matki. (…) We wnętrzu domu na podłodze w pokoju oraz kuchni zauważyła krople krwi, linę holowniczą oraz taśmę izolacyjną.” – przypomina o grudniowych wydarzeniach portal Goniec.pl.

źródło: Gazeta Wyborcza, Goniec.pl, o2.pl

  1. Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości. „Była wspaniałą osobą, zawsze aktywnie zabiegała o region”
  2. Znany dziennikarz aresztowany. Jest podejrzany o gwałt. Nowe informacje
  3. Ekspert rozwiewa wątpliwości w sprawie koronawirusa. Wielu będzie zaskoczonych

Zobacz również: