Królowe Życia

„Królowe życia” to prawdziwy hit stacji TTV. W głównej mierze również za sprawą jednej z najbardziej wyrazistych postaci reality Dagmary, które zresztą jest od samego początku związana z programem. Dagmara Kaźmierska zabłysnęła gorącym tematem w mediach. A to za sprawą ostatniego odcinka.

„Królowe życia” w ramówce stacji TTV – należącego do Grypy TVN – sprawują swoje rządy od 2016 roku. Widzom bardzo przypadło do gustu śledzenie ciekawego życia bohaterów reality. Pomimo też wielu negatywnych opinii na temat gwiazd programu, jego formuła broni się sama.

Do mediów bardzo często trafiają smaczki z odcinków serialu, ale tych spoza wizji. Tym razem w mediach pojawiła się informacja o tym, iż Dagmara Kaźmierska odkryła pewien sekret swojego przyjaciela Jacka. A więc kto przegapił ostatni odcinek lub po prostu jest głodny nowinek ze świata „Królowych” może spokojnie czytać dalej.

[irp]

„Królowe życia”: Dagmara odkryła sekret Jacka

W najnowszym sezonie „Królowych życia” Dagmara postanowiła nieco więcej uwagi poświęcić Jackowi. Między innymi zajęła się remontem w jego mieszkaniu. Podczas świeżo rozpoczętego remanentu gwiazda TTV znalazła stary dowód osobisty Jacka.

Jak się okazało jej uwagę przykuło coś znacznie istotniejszego niż stare zdjęcie przyjaciela. Otóż według danych na dokumencie Jacek to tak naprawdę Wiesław. Dagmara jak to na nią przystało nie obeszła się bez typowego dla niej komentarza.

„Tyle lat mnie w ch**a robiłeś! Wiesław Jacek… Ty masz na imię Wiesiek i nigdy mi się nie przyznałeś, jak ty masz na imię?! Od dzisiaj jesteś dla mnie Wiesław. Zawsze jak się gdzieś meldowaliśmy i prosiłam o dowód to ty: nie, nie, ty sam. W żadnym hotelu nie chciałeś dawać dowodu. Czy ty się wstydziłeś?” – usłyszeliśmy od Dagmary w ostatnim odcinku „Królowych”.

[irp]

Zobacz również: