Tiger Woods
Keith Allison, Wikipedia, NBC

Najbardziej znany golfista na świecie a także jeden z najbogatszych sportowców globu, Tiger Woods miał bardzo poważny wypadek. Jego samochód spadł z dużej wysokości, a służby ratunkowe miały problem, aby wydobyć Woodsa z pogniecionego auta. Wiadomo, że Amerykanin odniósł poważne obrażenia. Według CNN mówi się nawet o krytycznych obrażeniach nóg.

Z samochodu Tigera Woodsa niewiele zostało. W jakim stanie jest znany golfista?

Smutna informacja ukazała się w mediach w nocy czasu polskiego. „Tiger Woods w szpitalu po wypadku samochodowym, do którego doszło dziś, 23 lutego, w kalifornijskim hrabstwie Los Angeles. Obrażenia golfisty nie są znane. Wiadomo, że do wyciągnięcia Woodsa użyto nożyc hydraulicznych.” – czytamy na profilu Kataklizmy w Polsce i na świecie, który powołuje się na ustalenia CNN.

Wkrótce po wypadku CNN podało kolejne informacje: „Woods jest operowany, odniósł wiele obrażeń nóg. Te, wg relacji CNN, od „średnich” po „krytyczne.”, cytowane kolejny raz przez Kataklizmy w Polsce i na świecie.

Z kolei telewizja NBC ustaliła, że Tiger Woods doznał między innymi poważnego złamania nogi. Jego agent, Mark Steinberg potwierdził doniesienia o krytycznych obrażeniach obu nóg. Jak widać, stan Tigera Woodsa jest poważny.

„Tiger Woods to amerykański golfista uznawany za jednego z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny. Był najlepiej opłacanym sportowcem w 2012 roku (78 milionów dolarów) oraz szóstym sportowcem w rankingu najlepiej zarabiających według „Forbesa” z 2014 roku. Pięciokrotnie wygrywał turniej Masters (1997, 2001, 2002, 2005, 2019), po trzy razy golfowy US Open i British Open, a także czterokrotnie był zwycięzcą mistrzostw PGA (Professional Golfers Association).” – przytacza postać wybitnego golfisty portal sport.pl.

Trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawią się nowe doniesienia o stanie zdrowia Tigera Woodsa, stosowną aktualizację zamieścimy w tym tekście. Amerykaninowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: CNN, AB, NBC, sport.pl, Facebook, Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To już pewne. Niedzielski ogłosi wszystko dzisiaj. Spore zmiany w obostrzeniach
  2. Kolejna manipulacja Wiadomości TVP? Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie
  3. Kontrowersyjne słowa Billa Gatesa. Grozi nam zagłada? Wskazuje na USA i Chiny

Zobacz również: