Adam Niedzielski
Tomasz Gzell, PAP

Wszyscy z zaciekawieniem oczekujemy na decyzje, które podejmować będzie Adam Niedzielski i Mateusz Morawiecki w sprawie obostrzeń. Jak donosi rząd nieuchronnie zbliża się trzecia fala koronawirusa. Dlatego też trzeba reagować. Dziennikarze Polsat News ustalili, że jutro zostanie zorganizowana specjalna konferencja prasowa, na której Niedzielski i Morawiecki poinformują o zmianach w obostrzeniach. Nieoficjalnie udało się ustalić, jaki scenariusz nas czeka.

Jutro ważna konferencja prasowa. Poznamy zmiany w obostrzeniach, wiadomo jakie!

Pewne jest, że jutro odbędzie się połączona konferencja prasowa Adama Niedzielskiego i Mateusza Morawieckiego. Jak udało się ustalić dziennikarzom Polsat News, Minister Zdrowa i Premier Rzeczypospolitej Polskiej zdecydują się na znaczące zmiany w obostrzeniach. Standardowo też, nie wszyscy będą zadowoleni z podjętych decyzji.

Przede wszystkim obostrzenia mają zależeć od sytuacji pandemicznej w danych regionach. Jak wynika z ustaleń Polsat News, czeka nas zatem regionalizacja obostrzeń, ale to jeszcze nie wszystko. Dziennikarze poczynili także dalsze ustalenia co do nowych zasad w walce z koronawirusem.

Co takiego może oznaczać regionalizacja? Możliwe jest, że w regionach z największą liczbą zakażeń rząd zdecyduje się chociażby zamknąć hotele. Polsat News donosi także, że Adam Niedzielski wyłączy z obostrzenia dotyczącego zasłaniania ust i nosa szaliki, kominy i przyłbice. Jedynym dozwolonym sposobem będą więc maseczki.

Konferencja prasowa odbędzie się w środę. Wciąż jednak nie poznano, o jakiej godzinie. Trzymamy rękę na pulsie na pewno poinformujemy o wszystkich decyzjach. Wiadomo także, że Ministerstwo Zdrowia w ciągu najbliższych tygodni spodziewa się uderzenia w Polskę trzeciej fali koronawirusa. Wyliczenia resortu zdrowia mówią nawet o 15 tysiącach nowych zakażeń dziennie.

źródło: Polsat News, Interia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna manipulacja Wiadomości TVP? Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie
  2. Kontrowersyjne słowa Billa Gatesa. Grozi nam zagłada? Wskazuje na USA i Chiny
  3. To nie żart. Krzysztof Rutkowski na tropie „maseczkowego przekrętu”
  4. W ten sposób Mateusz Morawiecki kupi głosy wyborców? Duże pieniądze na szali
  5. Ziobro zagra va banque? Coraz głośniej mówi się o nowym koalicjancie Solidarnej Polski

Zobacz również: