Ryszard Terlecki
fot. Radek Pietruszka, PAP

Sporo dzieje się w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej a także wokół niego. Według ostatnich sondaży, opozycja wreszcie ma przynajmniej cień nadziei, aby odbić władzę z rąk Prawa i Sprawiedliwości. W taki scenariusz nie wierzy jednak Ryszard Terlecki. Czołowy polityk Prawa i Sprawiedliwości wprost zakpił z politycznych oponentów. Po jego słowach rozpętała się jednak istna burza. Zobacz, co takiego powiedział.

Ryszard Terlecki kpi z opozycji

Stanie się tak, jeżeli opozycja zjednoczy się ponad wszystkimi partiami. Wówczas, jak donoszą najnowsze badania opinii publicznej, w 2023 roku opozycja w wyborach uzyskałaby większość nie tylko sejmową, ale także taką, która umożliwiłaby odrzucanie ewentualnego weta Andrzeja Dudy.

Opozycja już wykonuje pierwsze ruchu do zjednoczenia. „Politycy opozycji zebrali się dziś w Sejmie, by dyskutować nad wspólnym stanowiskiem dotyczącym podatku od reklam dla gigantów medialnych.” – donosi portal niezalezna.pl. Takie działania, a także ewentualne zwycięstwo w wyborach parlamentarnych wyśmiał jednak Ryszard Terlecki.

„Opozycja powołuje w Sejmie międzyklubowy zespół, który pod hasłem wolności mediów będzie chciał wprowadzić cenzurę. Kto się nabierze na ich kłamstwa? A może raczej powinni powołać zespół pod nazwą: jak sprawnie po raz siódmy przegrać wybory?” – kpi na Twitterze Ryszard Terlecki.

Taki wpis podziałał niczym oliwa dolana do ognia. W Internecie rozgorzała prawdziwa burza pomiędzy zwolennikami, a przeciwnikami obecnego rządu.

źródło: Twitter, niezalezna.pl, mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. A jednak to oszustwo! Nie zdobyli upragnionego szczytu zimą. Zdradziło ich jedno zdjęcie
  2. Gowin opuści Kaczyńskiego? Wyciekła treść tajnej rozmowy lidera Porozumienia
  3. Wstrząsające słowa Jackowskiego. Dojdzie do zamachu na znanego polityka?

Zobacz również: