Krzysztof Jackowski

Najbardziej znany jasnowidz w Polsce, Krzysztof Jackowski po raz kolejny zaszokował opinię publiczną. W swoich myślach zobaczył coś przerażającego. Czy wkrótce w Polsce rozegrają się sceny rodem z filmu grozy? Oby jasnowidz się mylił. W tle zamach na jednego z polityków.

Krzysztof Jackowski mówi o zamachu

Standardowo już jasnowidz swoją przepowiednią podzielił się na platformie Youtube, podczas transmisji na żywo, którą śledziło tysiące Internautów. W pewnym momencie z ust Jackowskiego padło coś przerażającego. Chodzi o zamach.

„Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat.” – przyznał podczas transmisji live Krzysztof Jackowski, cytowany przez portal o2.pl.

Internauci są przekonani, że Jasnowidz Jackowski wkrótce podzieli się z nimi większą ilością szczegółów. Zwłaszcza, że powiedział: „Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej”. Wszyscy zastanawiają się czy poczuje coś więcej, a jeśli tak, to kiedy o tym opowie.

„Jackowski nie wyklucza, że tragedia rozegra się w Polsce. W wizji jednak dostrzegł, że zamach na polityka wywoła lawinę, która doprowadzi do bezprawia.” – donosi portal o2.pl, przyglądając się słowom Jasnowidza.

„Coraz częściej, jak wykonuje wizje na temat tego roku, przychodzi do mnie takie poczucie dotyczące państw bez sterów, bezprawie. W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka. Ale to nie tylko w Polsce.” – zakończył z kolei swoją wizję Krzysztof Jackowski.

źródło: o2.pl, Youtube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna zmiana w „Milionerach”. Ułatwi uczestnikom wygranie miliona?
  2. Platforma Obywatelska chce likwidacji TVP Info. Mocna odpowiedź wiceministra
  3. Poważnie chory Donald Trump „schowany” przed opinią publiczną. „Skrajnie obniżony poziom tlenu we krwi i problem z płucami”

Zobacz również: