Milionerzy

Wszyscy z niecierpliwością czekają już na nowy sezon Milionerów. Mamy dobrą informacje – TVN rozpocznie emisję nowych odcinków kultowego już show w najbliższy poniedziałek (15.02). Na widzów czeka jednak jedna, ale ogromna zmiana.

Ta zmiana w programie „Milionerzy” ułatwi wygranie miliona?

Już w poniedziałek (15.02) startuje nowy sezon teleturnieju „Milionerzy”. Czy tym razem komuś uda się trafić milion złotych? Hubert Urbański i spółka zapraszają. Jak się jednak okazuje w programie nastąpi jedna istotna zmiana. Internauci komentują oficjalne doniesienia i twierdzą, że wbrew pozorom może ona ułatwić drogę po milion.

Jak wiadomo, ze względów pandemicznych ten sezon „Milionerów” odbędzie się bez publiczności, która wielokrotnie była wsparciem dla uczestników programu. Wobec tego z zasad programu znika pytanie do publiczności, które do tej pory było jednym z najpotężniejszych kół ratunkowych.

Jeżeli myślicie, że uczestnikom pozostaną tylko dwa koła ratunkowe, to nic bardziej mylnego. „Milionerzy” zdecydowali się zastąpić pytanie do publiczności kołem znanym już z przeszłości, a konkretnie z edycji teleturnieju w 2010 roku.

Chodzi o możliwość zamiany pytania. Jeśli gracz otrzyma niewygodne pytanie, na które nie będzie znał odpowiedzi lub nie będzie pewny i nie będzie chciał ryzykować, może wykorzystać koło ratunkowe i usłyszeć inne pytanie.

Zamiana pytania podobnie jak dwa pozostałe koła: pół na pół oraz telefon do przyjaciela będzie można wykorzystać tylko jeden raz.

Widzowie już nie mogą doczekać się nowego sezonu „Milionerów”. Program to nie tylko ekscytująca, momentami zapierająca dech w piersiach walka o milion, ale też niekiedy przekomiczne wpadki. Zobaczymy, co przyniesie nam nowa edycja, która wystartuje już 15 lutego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak szczera do bólu. Chce rozliczyć się z przeszłością
  2. Kaczyński będzie zmuszony oddać władzę? Ta informacja spadła jak grom z jasnego nieba
  3. To dla niej z „Dance, dance, dance” wyleciała Anna Mucha? Padło nazwisko nowej jurorki

Zobacz również: