zamarzniete jezioro
zdjęcie ilustracyjne / Pixabay

Zimowa aura, mróz oraz śnieg sprzyjają zabawom z dziećmi na świeżym powietrzu. Część osób oddaje się zimowemu szaleństwu jednak zbyt mocno, zapominając o zdrowym rozsądku. Spoglądając na zdjęcia, które zamieściliśmy w naszym artykule ciężko stwierdzić, czy to głupota czy nieodpowiedzialność ze strony rodziców. Zabawa na zamarzniętym jeziorze może zakończyć się prawdziwą tragedią.

Bawili się z dziećmi na zamarzniętym jeziorze. Tłumy skakały z radości

Sprawę jako pierwsze opisało internetowe wydanie Super Expressu. Tam też znajdziemy szokujące zdjęcia, które zamieszczamy na dole naszego tekstu.

Tabloid przy okazji przypomniał sprawę sprzed kilku dni, kiedy to 2-letnia dziewczynka w Parku Szczęśliwickim weszła na taflę jeziora. Lód załamał się pod dziewczynką, a tylko dzięki szybko udzielonej pomocy, dziewczynce udało się przywrócić czynności życiowe. Na błędach innych nie uczą się jednak dorośli. Dobitnie pokazuje to, opisany przez Super Express przypadek zabawy z dziećmi na zamarzniętym jeziorze.

„Na błędach innych nie uczą się mieszkańcy Gocławia, którzy bawią się ze swoimi dziećmi dosłownie na Balatonie. Mróz jest mały i przez to jezioro pokryła cienka tafla lodu. To i doświadczenia innych nie nauczyły wiele nieodpowiedzialnych rodziców, którzy razem z dziećmi ganiają, ślizgają się i jeżdżą na łyżwach.” – czytamy w internetowym wydaniu „Superaka”.

Wszystko można zobaczyć na poniższym zdjęciu. Aż brakuje słów by opisać tą nieodpowiedzialność, a może i głupotę rodziców. Komentarz pozostawiamy Wam.

zabawa na lodzie
Amadeusz Calik / Super Express

źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mega promocja w Biedronce! Tylko w najbliższy wtorek (9.02). Przygotujcie się na tłumy
  2. Tomasz Kammel stracił robotę w TVP. Wiemy kto go zastąpi
  3. Kobieta prawie straciła życie. Może to spotkać każdego z nas. Uważajcie na siebie!
  4. Prof. Gut niepokojąco o kolejnych wirusach. Taka czeka nas przyszłość?
  5. Dzwonił do Ciebie ten numer? Uważaj! Możesz słono zapłacić

Zobacz również: