Biedronka

Sieć Biedronka notuje kolejną wpadkę. Na początku zeszłego roku głośno było o „promocji stulecia”, kiedy to sieć mogła stracić nawet miliony złotych. Tym razem skala problemu nie jest tak duża, ale na półkach popularnego dyskontu znalazł się produkt przeceniony na… 1,99 zł. 

Biedronka znów zanotowała wpadkę. Wielu klientów skorzystało

Portugalska sieć Biedronka zaskakuje klientów regularnymi promocjami. W ostatnich latach równie często zaskakuje jednak wpadkami. Część osób wspomina jeszcze z uśmiechem na twarzy ubiegłoroczną promocję stulecia, kiedy to zamiast 3 najtańszych produktów gratis, otrzymać można było 3 najdroższe. Jak ustaliły wówczas Wiadomości Handlowe, dyskont mógł stracić na tym miliony złotych. Teraz Biedronka notuje kolejną wpadkę. Co prawda nie jest tak spektakularna, jak ta wcześniejsza, ale i tak – według ustaleń portalu wiadomoscihandlowe.pl – sporo osób skorzystało z błędu w promocji.

Okazuje się, że Biedronka przeceniła popularne wino na… 1,99 zł zamiast 10,99 zł. W zaskakująco niskiej cenie sprzedawane było półsłodkie wino Fresco Frizzante Fragola 0,75 l.

Jak donosi wskazany wyżej portal, kolejny raz na promocji skorzystali także… pracownicy sieci. Według nieoficjalnych ustaleń, w niektórych marketach Biedronka chowano kartony z winami na… zapleczu. Okazji nie przepuścili także liczni klienci.

Dopiero o godzinie 10:30 wczoraj, kiedy to wystąpił wspomniany błąd w promocji, regionalni koordynatorzy rozesłali do sklepów stosowne dyspozycje co do poprawy ceny wina.

Przy okazji Wiadomości Handlowe przypominają kolejną z niedawnych wpadek Biedronki. Nie tak dawno temu, w portugalskiej sieci, można było kupić piwo Harnaś, uwaga, za… 14 groszy. Jak widać, nie wszyscy uczą się na błędach albo po prostu to złośliwość rzeczy martwych – w tym przypadku systemu informatycznego.

źródło: Wiadomości Handlowe, Twitter, mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już tego nie ukryje. Edyta Górniak przyłapana przez dziennikarzy
  2. Nie uwierzycie. Ostre słowa Rydzyka o Kaczyńskim. Puściły mu nerwy w audycji na żywo
  3. Uczestnik „Sanatorium Miłości” przechytrzył widzów? Fani na tropie podstępu
  4. Rodzice zginęli na oczach 5 latki. Niewyobrażalna tragedia
  5. Smutna przeszłość Szurkowskiego. Mało kto wiedział o rodzinnej tragedii

Zobacz również: