wybuch gazu

Wszyscy przechodzący obok Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej lub znajdujący się w gmachu mogli być mocno zaszokowani. W pewnym momencie słyszalny był strzał, a niedługo później pojawiła się policja oraz karetka pogotowia. Znamy szczegóły.

Strzał w Sejmie RP? Wiadomo, co się wydarzyło

Nic dziwnego, skoro pada strzał w Sejmie RP, że pojawiają się plotki o zamachu czy ataku terrorystycznym. Jak się jednak okazało, na szczęście nie w tym rzecz. Sprawę opisał portal o2.pl.

Okazuje się, że rzeczywiście w gmachu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej padł strzał. Nie był to jednak żaden zamach czy atak terrorystyczny, a przypadkowy wystrzał broni jednego z funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej.

„Wstępnie poinformowano, że to funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej postrzelił samego siebie w nogę. Do zdarzenia doszło podczas czyszczenia broni.” – donosi o2.pl.

Dziennikarze wspomnianego portalu próbowali skontaktować się z rzecznikiem warszawskiej policji, aby uzyskać więcej informacji lub potwierdzić ten fakt. Niestety, ale policja nabrała wody w usta. „Nie udzielamy informacji na ten temat.” – przekazała funkcjonariusz Małgorzata Wersocka.

Nieco więcej udało ustalić się dziennikarzom portalu TVN Warszawa. „W karetce umieszczono rannego w nogę funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej. Odjechał na sygnale” – przekazał Tomasz Zieliński z TVN Warszawa.

źródło: o2.pl, TVN Warszawa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkasz w bloku? Rząd przygotował dodatkowe pieniądze. Możesz otrzymać nawet kilkadziesiąt tys. zł.
  2. Przerażające sceny na Strajku Kobiet. Dziecko wykrzyczało to policjantowi prosto w twarz (WIDEO)
  3. Błyszczała w serialu TVP. Właśnie przekazano smutne informacje. Miała 95 lat
  4. Biedroń donosi na Polskę do Komisji Europejskiej. „Potrzeba wszczęcia kolejnej procedury wobec Polski”
  5. Nie żyją dwie starsze osoby. Kilkudziesięciu strażaków walczyło co sił. Niestety, nie udało się

Zobacz również: