Był czas na polityków, przyszedł czas na gwiazdy. Pod lupą był już Prezydent Duda, a także Jarosław Kaczyński. Mają być oni jednym ze „środków” stosowanych podczas akcji profrekwencyjnych. Takim „środkiem” zdecydował się też być Cezary Pazura.

Temat numer jeden – szczepionka na covid-19. Tego, że sceptycyzm Polaków co do nowego rozwiązanie wcale się nie zmniejsza chyba nie trzeba tłumaczyć. Co drugi komentarz w Internecie deklamowanie potencjalnych skutków ubocznych po podaniu preparatu.

[irp]

Sytuacji nie ratują również przeróżne wpadki krążące po sieci podczas pierwszych szczepień. Jedynym ratunkiem w tym wypadku dla „proszczepionkowców” są ludzie, którzy „pociągnął” za sobą kolejnych. Mowa tu rzecz jasna, o tych, których nazwisko jest rozpoznawalne. Mniejsza o to, czy to polityk, czy też gwiazda show-biznesu.

Cezary Pazura wystąpi w kampanii

Jedną z takich gwiazd, który swoim nazwiskiem mogą wzbudzić zaufanie i pociągnąć za sobą ludzi jest – można już powiedzieć – legenda polskiego kina, nie tylko komediowego, Cezary Pazura. Dziś w instagramowej relacji aktora pojawiły się przebitki ze studia nagraniowego.

[irp]

Jak pisze aktor już niebawem zobaczymy efekty jego przygotowań. A będzie to kampania Szczepimy Się. Ma ona na celu oczywiście zachęcić Polaków do szczepienia się przeciw covid-19.

„Warto się szczepić przeciw covid-19, dla siebie i innych” – pisze aktor.

Instagram [30.12.20]
[30.12.20]
[irp]

Zobacz również: