Był czas na polityków, przyszedł czas na gwiazdy. Pod lupą był już Prezydent Duda, a także Jarosław Kaczyński. Mają być oni jednym ze „środków” stosowanych podczas akcji profrekwencyjnych. Takim „środkiem” zdecydował się też być Cezary Pazura.

Temat numer jeden – szczepionka na covid-19. Tego, że sceptycyzm Polaków co do nowego rozwiązanie wcale się nie zmniejsza chyba nie trzeba tłumaczyć. Co drugi komentarz w Internecie deklamowanie potencjalnych skutków ubocznych po podaniu preparatu.

ZOBACZ!  Marian Lichtman ostro skrytykowany. Muzyk odstawił "cyrk" na cmentarzu

Sytuacji nie ratują również przeróżne wpadki krążące po sieci podczas pierwszych szczepień. Jedynym ratunkiem w tym wypadku dla „proszczepionkowców” są ludzie, którzy „pociągnął” za sobą kolejnych. Mowa tu rzecz jasna, o tych, których nazwisko jest rozpoznawalne. Mniejsza o to, czy to polityk, czy też gwiazda show-biznesu.

Cezary Pazura wystąpi w kampanii

Jedną z takich gwiazd, który swoim nazwiskiem mogą wzbudzić zaufanie i pociągnąć za sobą ludzi jest – można już powiedzieć – legenda polskiego kina, nie tylko komediowego, Cezary Pazura. Dziś w instagramowej relacji aktora pojawiły się przebitki ze studia nagraniowego.

ZOBACZ!  Kontrowersyjne, a może jednak rzeczowe podejście Roberta Makłowicza do polskiej kultury? Zobacz, co powiedział

Jak pisze aktor już niebawem zobaczymy efekty jego przygotowań. A będzie to kampania Szczepimy Się. Ma ona na celu oczywiście zachęcić Polaków do szczepienia się przeciw covid-19.

„Warto się szczepić przeciw covid-19, dla siebie i innych” – pisze aktor.

Instagram [30.12.20]
[30.12.20]
ZOBACZ!  Królowa polskiej piosenki kończy karierę. To ogromna strata dla rodzimej muzyki
Zobacz również: