Ewa Wachowicz

50-letnia Ewa Wachowicz wywołała niemałe zdumienie swoim najnowszym zdjęciem. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu. Trudno uwierzyć w to, co przedstawia fotografia.

Ewa Wachowicz zadała szyku

Przypomnijmy, iż Wachowicz to Miss Polonia z 1992 roku. Zresztą swoją urodą kobieta podbiła nie tylko ojczyznę. Jeszcze w tym samym roku Ewa zdobyła tytuł III Wicemiss w konkursie Miss Świata. Natomiast rok później zwyciężyła w prestiżowym World Miss University.

Jednak wydaje się, że to nie liczne tytuły w konkursach piękności przyniosły jej sympatię Polaków. Dziś Ewa Wachowicz znana jest głównie jako prowadząca serię programów kulinarnych. “Ewa gotuje” już od blisko 13 lat gości na ekranach stacji Polsat. Na fali sporej popularności audycji była miss wydała nawet kilkanaście książek kucharskich i poradników.

Pomimo swojego wielkiego zamiłowania do sztuki kulinarnej Ewa Wachowicz nadal zachwyca swoją urodą. Świadczy o tym najnowszy wpis gwiazdy. Była miss opublikowała z pozoru zwykłe zdjęcie na łonie natury. Jednakże reakcja internautów przerosła najśmielsze oczekiwania.

Trzeba przyznać, że na fotografii Wachowicz prezentuje się znakomicie. Niektórzy użytkownicy nie kryją zdziwienia tym, że Ewa ma tak nienaganną figurę. “Ulala, cóż za nóżka” – czytamy w jednym z komentarzy. Na co dzień, za kucharskim stołem, nie jest nam dane podziwiać w pełnej krasie sylwetkę byłej miss. Szkoda, bo 50-latka ma się czym poszczycić.

Zachwyty nad stylizacją byłej Miss Polonia

Warto podkreślić, iż sporo komplementów zebrała również jesienna stylizacja Ewy Wachowicz. Na Instagramie pojawiły się pozytywne komentarze na temat gustownego płaszcza, beżowego szalika oraz brązowych butów byłej miss.

Część internautów zauważyła, że zdjęcie, a raczej sama Ewa Wachowicz emanuje ciepłem, dobrą energią oraz pozytywnymi emocjami. “Pani Ewo, wspaniała jest Pani energia i ciepło, aura którą Pani roztacza. Jestem Pani fanką od zawsze” – czytamy w kolejnym komentarzu. Rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić.

A Wy co sądzicie na temat fotografii opublikowanej przez gwiazdę Polsatu? Zgadzacie się z odczuciami zachwyconych internautów?

Zobacz również: