Ilona Łepkowska

Popularna scenarzystka, znana głównie z „M jak miłość”, zaszokowała opinię publiczną. Ilona Łepkowska zamieściła kontrowersyjny wpis na Facebooku. Ze strony gwiazdy padły mocne oskarżenia, przy czym tym razem ich adresatem nie jest partia rządząca.

Ilona Łepkowska dała upust swoim emocjom

Z pewnością popularna scenarzystka należy do osób, które nie boją się mówić tego co myślą i czują. W tym miejscu warto przypomnieć kontrowersyjny wpis Ilony Łepkowskiej dotyczący Jarosława Kaczyńskiego. Wówczas to gwiazda w gorzkich słowach podsumowała wizytę prezesa PiS na warszawskim cmentarzu w trakcie pandemii COVID-19. Dodajmy, że miała ona miejsce w trakcie oficjalnie obowiązującego zakazu wstępu na polskie nekropolie.

Jednakże tym razem wiele osób przecierało oczy ze zdumienia podczas lektury wpisu twórczyni “M jak Miłość”. Dlaczego? Otóż Ilona Łepkowska swój post poświęciła nie obozowi władzy, ale Platformie Obywatelskiej.

Bez wątpienia, Ilona Łepkowska bardzo dosadnie podsumowała postawę Platformy Obywatelskiej. Wypowiedź znanej scenarzystki pełna jest ironii oraz rozczarowania wobec braku stosownych działań ze strony opozycji.

“Gdzie jesteś Platformo Obywatelska? Gdzie jesteście Wy, jej prominentni działacze? (…) Więc gdzie jest Wasz głos, a przede wszystkim – gdzie jest Wasz pomysł na wyjście z sytuacji, w której znalazł się nasz kraj? (…) Wy siedzicie cichutko w mysiej dziurze. Dlaczego nie próbujecie skonsolidować opozycji w chwili, gdy PiS-owi ostro spada poparcie?” – pisze Łepkowska.

Mocne słowa scenarzystki „M jak miłość” w kierunku opozycji

Co ciekawe, Ilona Łepkowska nie poprzestała na samych pytaniach. Scenarzystka postanowiła sama na nie odpowiedzieć. Trzeba przyznać, że jej słowa nie są miłe dla PO. Przypuszczalnie mogą nawet rozwścieczyć polityków opozycji. Gwiazda telewizji zganiła ich niczym jak małych chłopców.

“Podejrzewam, dlaczego tego nie robicie. Bo gdyby się to przypadkiem udało musielibyście wziąć odpowiedzialność za kraj i wziąć się wreszcie do roboty. A Wam się po prostu nie chce zakasać rękawów i zapieprzać, żeby naprawić to wszystko, co PiS spieprzył (…) ile wysiłku, trzeba będzie wstawać rano, podejmować jakieś decyzje, brać na klatę trudne rozstrzygnięcia… Po ch…j nam to? W końcu nie po to szliśmy do polityki, żeby rządzić, no nie? Tylko po to, żeby czasem w TVN 24 pogadać, zwołać jakąś konferencję prasową w Sejmie, z której nic nie wyniknie… (…) To nie jest życie…” – dodaje Ilona Łepkowska.

  1. Najgorsza zima od lat? Wirusolog nie ma najmniejszych wątpliwości, wskazuje co będzie się działo
  2. Antek Królikowski poruszył miliony polskich serc. Świeci przykładem dla innych
  3. Będzie stanowcza reakcja Merkel i Unii Europejskiej w sprawie Polski?

Zobacz również: