Antek Królikowski

Ludzie nie kryją ogromnego wzruszenia jakie swoim wpisem wywołał Antek Królikowski. Popularny aktor opowiedział historię, która poruszyła niejedno serce. Tym samym, udowodnił, że nie jest tylko celebrytą zainteresowanym sławą i pieniędzmi.

Antek Królikowski to przykład dla innych gwiazd

Przedstawiciel aktorskiego klanu Królikowskich wywołał spore poruszenie w mediach społecznościowych. Jednakże tym razem Antek Królikowski nie wzbudził fali komentarzy swoim życiem prywatnym. Wcale nie chodzi o kolejne zdjęcie z ukochaną Joanną Opozdą czy też o nową rolę w filmie.

Okazuje się, że Królikowski wzruszył użytkowników Instagrama historią pary czworonogów. Jak czytamy we wpisie aktora, Haps i Kila to psi seniorzy, którzy od ponad 7 lat mieszkają w schronisku.

Gwiazda polskiego ekranu opublikowała wspomniany wpis w określonym celu. Po pierwsze, chciała zachęcić do adopcji psich seniorów. Po drugie, Antek Królikowski wpisując hashtag #niekupujadoptuj z dużym prawdopodobieństwem pragnął zwrócić uwagę na to, iż myśląc o kupnie psa, warto rozważyć adopcję zwierzaka ze schroniska.

Internauci odpowiadają Królikowskiemu

Niewątpliwie losy psiaków poruszyły internautów. Pod postem Antka Królikowskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część osób pochwaliło aktora za to, iż pomaga bezpańskim zwierzakom. “Bardzo szanuję, że zajmujesz się tymi psiakami w wolnej chwili. Oby znalazły ciepły i pełen dobroci dom”, “Jesteś niesamowity Antek. Robisz mega dobre rzeczy”, “Jest Pan bardzo Dobrym Człowiekiem o wielkim sercu podziwiam Pana niech się Pan nigdy nie zmienia” – czytamy.

Co ciekawe, niektórzy użytkownicy Instagrama doszli do wniosku, że niejeden celebryta powinien pójść w ślady Królikowskiego. “A większość gwiazdek woli reklamować kremy, wibratory, a tu proszę. .. powinni brać przykład z Ciebie”, “Takie posty dają mi jeszcze wiarę w ludzi. A tym bardziej osoba która jest tak rozpoznawana i szerzy taka prawdę #niekupujadoptuj jestem bardzo za to wdzięczna i liczę na to że więcej osób naprawi w ten sposób ten świat” – czytamy w kolejnych komentarzach.

  1. Starsza kobieta uratowana w ostatniej chwili. Ogień strawił wszystko, trudno uwierzyć w przyczynę pożaru
  2. Martwili się o Andrzeja Grabowskiego. Teraz pojawiły się informacje, które zwalają z nóg
  3. Los nie oszczędza Woźniak-Starak. Kolejna tragedia, łzy same cisną się do oczu

Zobacz również: