Andrzej Grabowski

Choć nagrania do nowego sezonu „Świata według Kiepskich” zostały wstrzymane, to fani bacznie przyglądają się, co słychać u ich ulubionych aktorów. Ostatnio media obiegła smutna informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego. W nie najlepszej kondycji zdrowotnej jest także Ryszard Kotys, a fani jeszcze kilka miesięcy temu zaczęli obawiać się o zdrowie Andrzeja Grabowskiego. Jak się jednak okazało, Andrzej Grabowski ma się dobrze i właśnie na jego temat pojawiały się informacje, które, co tu dużo mówić, zwalają z nóg.

Andrzej Grabowski tematem wielu plotek

Plotki zaczęły narastać wraz z początkiem nowego sezonu „Tańca z Gwiazdami”, a więc już jakiś czas temu. Andrzej Grabowski zaszokował nowym wyglądem. Wychudzony aktor wyglądał na mocno zaniedbanego. Jak się jednak okazało, obawy fanów się nie potwierdziły. Szybko okazało się, że serialowy Ferdynand Kiepski przygotowuje się do nowej roli, a to część jego stylizacji. Mało tego, Grabowski nie tylko nie ma problemów, ale jest chyba w najlepszym okresie swojej kariery.

Okazuje się bowiem, że Andrzej Grabowski w branży może liczyć na krocie. Rzadko który aktor jest wynagradzany tak, jak on.

Andrzej Grabowski jest ceniony przez branżę reklamową.z jednej strony ma opinię wybitnego aktora, grającego w filmach fabularnych u najlepszych reżyserów. Z drugiej zaś, cieszy się dużą rozpoznawalnością dzięki roli Ferdka Kiepskiego i udziałowi w komercyjnych programach jak „Taniec z Gwiazdami” – czytamy na portalu Plotek.

Okazuje się, że Andrzej Grabowski może liczyć na wysokie zarobki nie tylko ze względu na swoją rozpoznawalność, ale także na fakt, że nie jest „zużyty”. Co to oznacza? Ano nie ma co ukrywać, że gwiazdor „Świata według kiepskich” i juror „Tańca z Gwiazdami” nie przyjmuje zbyt wiele propozycji. Dzięki temu jest łakomym kąskiem na rynku reklamowym.

Kosmiczne zarobki Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski jakiś czas temu stał się twarzą jednej z sieci komórkowych. Kwota, którą zarobił, co tu dużo mówić, zwala z nóg. Trzymajcie się krzeseł.

Za jeden dzień zdjęciowy aktor otrzymał wynagrodzenie w wysokości 180 tys. złotych – donosi Plotek.

Wielu Polaków musi przez wiele lat pracować na taką kwotę. Andrzejowi Grabowskiemu wystarczył jeden dzień zdjęciowy. Czy to jest sprawiedliwe? Dla niektórych nie. Dlatego też w Internecie rozgorzała spora dyskusja na temat temat. A Wy co o tym myślicie?

źródło: Plotek

  1. Los nie oszczędza Woźniak-Starak. Kolejna tragedia, łzy same cisną się do oczu
  2. Prawo i Sprawiedliwość zaszokuje wiele osób. Kaczyński i Morawiecki chcą iść na całość
  3. Kamil Durczok nie przebiera w słowach. Tak jego zdaniem musi skończyć Kaczyński. MOCNE

Zobacz również: