Kamil Durczok

Dzieje się. Kamil Durczok nie kryje swojego poparcia dla protestujących kobiet. Były dziennikarz TVP czy TVN-u nie ukrywa się też z nienawiścią do Prawa i Sprawiedliwości oraz przede wszystkim Jarosława Kaczyńskiego. Durczok kolejny raz ostro uderzył w wicepremiera i lidera PiS. Tym razem puściły mu totalnie nerwy i wskazał, jak powinien skończyć Jarosław Kaczyński. Te słowa wstrząsnęły tysiącami Polaków. 

Kamil Durczok nie ugryzł się w język, a powinien?

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami masowych protestów kobiet w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Do protestujących tłumów dołączają politycy opozycji, celebryci czy inne gwiazdy, szeroko pojętego show-biznesu. Wśród tłumów wypatrzony został także Kamil Durczok. Zresztą były dziennikarz takich stacji, jak chociażby TVN czy TVP nie kryje się ze swoim poparciem dla protestujących kobiet i antypatią dla obozu rządzącego.

Internet obiegają też jego nagrania wideo, w których na gorąco na ulicy komentuje bieżące wydarzenia i raz po raz kąsa Prawo i Sprawiedliwość, Mateusza Morawieckiego czy Jarosława Kaczyńskiego. Najostrzej wypowiedział się o tym ostatnim. Kamil Durczok nie widzi przyszłości Kaczyńskiego w różowych barwach, by nie użyć mocniejszych słów. 

„To że Jarosław Kaczyński oszalał jest zupełnie oczywiste (…) Odpowie za to wszystko pytanie tylko, czy w psychiatryku, czy w pierdlu” – stwierdził Kamil Durczok.

Sam Durczok od wielu miesięcy budzi skrajne emocje. Wszyscy wiemy o zawirowaniach w jego życiu zawodowym jak i prywatnym, kiedy to obrazki z sądu obiegały cały Internet. Teraz Kamil Durczok wziął się jednak za ocenianie rządu Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem wielu Internautów komu, jak komu, ale Durczokowi chyba nie wypada. Pojawiły się nawet prośby, by były dziennikarz przestał się kompromitować i ze zwykłej przyzwoitości, schował głowę w piasek. No cóż, każda okazja jest dobra, aby zaistnieć, a Kamil Durczok chyba wciąż przejawia parcie na szkło.

  1. Sławomir Nitras trafi za kraty? Pojawiły się nowe fakty w sprawie, Ziobro może go zatopić
  2. W ten sposób oszuści włamują się na konta Facebook. Zobacz jak się ochronić i przekaż znajomym
  3. Magda Gessler opowiada o dramacie rodzinnym. Rozegrał się na jej oczach

Zobacz również: