Księżna Kate i Książę William
Kate Middleton i Książę William, fot. Instagram

Nic nie rozgrzewa tabloidów na całym świecie tak bardzo, jak brytyjska rodzina królewska. Nie milkną echa domysłów mediów nt. choroby Kate Middleton, a już pojawiają się kolejne, szokujące fakty z życia Księżnej i Księcia Williama. Okazuje się, że Księżna Kate i William rozstali się, ale cała sytuacja nie miała miejsca teraz, lecz w przeszłości. Para nie spotykała się przez kilka miesięcy, a powód rozstania zaskakuje wszystkich.

Nieznane fakty o rozstaniu Księżnej Kate i Williama

O całej sytuacji rozpisał się, a jakżeby inaczej brytyjski Daily Mail. To tabloid, który szczególnie upatrzył sobie brytyjską rodzinę królewską. Ale z drugiej strony, czy taka sytuacja może dziwić, patrząc na to, że Windsorowie są tematem rozmów na całym świecie? No właśnie.

Po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o Księżnej Kate, która chudnie w oczach, wszyscy zaczęli dywagować czy nie cierpi przypadkiem na bulimię. Teraz internauci i czytelnicy mają kolejny temat do rozmów, a konkretnie szokujące fakty z przeszłości Kate Middleton i Księcia Williama.

Dziennikarze „Daily Mail” dotarli do fragmentów książki, napisanej przez Roberta Laceya, o dźwięcznie brzmiącym tytule „Bitwa braci”. Okazuje się, że mało kto wiedział o sytuacji, która wydarzyła się przed laty. Niewiele brakowało, a Księżna Kate i Książę William nie tworzyli by tak szczęśliwej i podziwianej przez wszystkich na całym świecie rodziny.

Mrożące krew w żyłach Kate Middleton sceny rozegrały się w 2007 roku, tuż przed ślubem z Williamem. Kate odebrała wówczas telefon od Księcia Williama, w którym ten oświadczył, że zrywa zaręczyny.

Ujawniono kulisy sprawy Księcia Williama i Kate Middleton

Księżna Kate w momencie rozmowy przebywała w butiku, gdzie pracowała dla jednej z luksusowych marek. W pewnym momencie w pośpiechu wyszła i zatrzasnęła za sobą drzwi. Miała wrócić dopiero po godzinie, a po długiej rozmowie była już singielką.

Dlaczego Książę William zerwał z Kate? Według autora książki, którego cytuje Daily Mail, William nie był pewien swojego uczucia co do Middleton. Miał sporo wątpliwości. Jak się jednak okazało, potrzebował czasu, a ten pokazał mu, że Księżna Kate jest tą jedyną w jego życiu.

Po kilku miesiącach William i Kate znów byli razem. Wrócili do siebie, wzięli ślub, a dziś są jednymi z najbardziej uwielbianych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej. Czego uczy nas ta sytuacja? Ano tego, że w życiu nigdy nie należy tracić nadziei. Jeżeli coś jest nam pisane, to prędzej czy później się wydarzy.

źródło: Daily Mail

  1. Maryla Rodowicz wstrząsnęła Polakami. Smutne wyznanie wielkiej gwiazdy estrady
  2. Najtrudniejsze pytania z „Milionerów”. Weź udział w wielkim teście wiedzy
  3. Krystyna Loska otrzymuje głodową emeryturę. Kwota wywołuje współczucie
  4. Błyszczała w „Tańcu z Gwiazdami”. Teraz opublikowała zdjęcie, którym żyje cała Polska
  5. Pies odwiedził grób swojej pani. Chwilę później zrobił coś niezwykłego, widok chwyta za serce

Zobacz również: