pies odwiedził grób pani

Od lat powtarza się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W życiu codziennym możemy znaleźć wiele potwierdzeń tejże tezy. Jednak najlepszą jest film, który pojawił się w Internecie. Trzeba przyznać, że po jego obejrzeniu, każdemu miłośnikowi psów łzy same spływają po policzkach. Zachowanie pieska na filmu to idealnie odzwierciedlenie wierności i miłości dla swojego właściciela.

Pies odwiedził grób zmarłej pani, zobacz co stało się po chwili

Początek całej historii sięga 24 września ubiegłego roku, kiedy zmarła właścicielka psa o imieniu Deta. Psiak stracił swoją ukochaną, z którą był związany niemalże od pierwszych dni aż przez kolejne pięć lat.

Pies nie pozostał jednak bezpański. Zaopiekowała się nim córka zmarłej kobiety. Theresa w rocznicę śmierci swojej mamy zdecydowała się odwiedzić jej grób w towarzystwie męża i… Dety. Dla wielu może wydawać się to dziwne. Z pewnością gest ten zrozumieją i docenią jedynie prawdziwi miłośnicy czworonogów. Jednak to, co wydarzyło się po kilku chwilach, powali na kolana każdego. Jesteśmy tego pewni. My do teraz ocieramy łzy z policzków.

Nowa właścicielka wraz z mężem podjechała pod cmentarz. Otworzyła drzwi od samochodu, a pies momentalnie wyskoczył i pobiegł w stronę grobu byłej właścicielki. To jeszcze jednak nic. Owszem, widok psiaka oddającego w ten sposób hołd pani, z którą spędził pięć lat jest niesamowity i bardzo wzruszający. Najciekawsze jednak rozegrało się po chwili.

Kiedy kobieta próbowała opuścić cmentarz i wołała Detę, ten za każdym razem po chwilowym biegu w stronę właścicielki, zawracał w stronę groby byłej pani. I wciąż oddawał hołd. Taka sytuacja powtórzyła się kilka razy, a wszystko nagrało się na filmie, który możecie zobaczyć poniżej.

W końcu Theresa, bo tak ma na imię nowa właścicielka, zabrała psa na ręce i wraz z nim oraz mężem oddaliła się z cmentarza. 

Zresztą żaden opis nie odda tego, co możecie zobaczyć na poniższym filmie. Uwaga, przygotujcie chusteczki, bo widok jest naprawdę wzruszający. To się nazywa prawdziwa miłość. Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka? Teraz jesteśmy tego pewni!

Zobacz również: