Taniec z Gwiazdami
Dancing with the Stars, fot. Polsat

Wymieniając najpopularniejsze programy rozrywkowe, nie sposób pominąć „Dancing with the Stars”. „Taniec z Gwiazdami” od wielu lat rozgrzewa publiczność, a jego jedenasta edycja na antenie Polsatu cieszy się niezmiennie wielką popularnością. My jednak zatrzymajmy się na chwilę przy poprzednich sezonach, a konkretnie tancerce, która błyszczała na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Paulina Biernat, bo o niej mowa, dodała właśnie na Instagram zdjęcie, którym żyje cała Polska.

Paulina Biernat z „Tańca z Gwiazdami” znów to zrobiła

Tancerka wystąpiła w kilku edycjach „Tańca z Gwiazdami”. Trzeba przyznać, że musiała sprostać nie lada wyzwaniom, bowiem producenci zawsze „dostawiali” jej wymagających partnerów. Michał Szpak, Tomasz Zimoch, Artur Barciś, Jacek Lenartowicz czy Qczaj. Najdalej udało jej się zajść z Michałem Szpakiem, gdzie para zajęła piąte miejsce.

Zawodowo Paulina Biernat to nie tylko tancerka, ale też psycholog, coach czy prezenterka telewizyjna (Dzień Dobry TVN, Onet). Ostatnio wyrasta też na prawdziwą gwiazdę social mediów. Wszystko za sprawą zdjęć, które pojawiają się na jej profilu. O tym ostatnim, nie przesadzamy, mówi cała Polska.

Zdjęcie jest tak bardzo zmysłowe, że aż ciężko oderwać od niego wzrok. Wielu fanów zauważa, że Paulina Biernat, znana z show „Taniec z Gwiazdami” świetnie poradziłaby sobie także w świecie modelingu.

Czarno-biała fotka, nienaganny uśmiech a do tego mocno odkryty dekolt, a wszystko w granicach dobrego smaku. Ah, trzeba przyznać, że Paulina Biernat doskonale wie, jak rozbudzać zmysły i wyobraźnię.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paulina Biernat (@paula_biernat)

Coś, czym tancerka znana z „Dancing with the Stars” przykuwa uwagę

Zresztą nie tylko widok przykuwa uwagę. Była gwiazda programu „Taniec z Gwiazdami” ma też dar literacki. Świadczą o tym podpisy pod jej fotkami. Pojawiają się tam najczęściej mądre i przemyślne sentencje.

Zaś sama Paulina Biernat uwielbia także podróże. Nie da się ukryć, że jest to kobieta wielu talentów i z pewnością dzięki temu, dziś znalazła się na nagłówkach niemalże wszystkich portali internetowych.

Zresztą, zobaczcie sami, jakie widoki można podziwiać na jej Instagramie. I nie mamy tu na myśli tylko samej Pauliny 🙂

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paulina Biernat (@paula_biernat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paulina Biernat (@paula_biernat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paulina Biernat (@paula_biernat)

Śledzicie „Dancing with the Stars”? Pierwsze odcinki jedenastego sezonu stacji Polsat cieszą się świetną oglądalnością. „Taniec z Gwiazdami” może liczyć na blisko 1,7 – 1,8 mln telewidzów. Macie już swoich faworytów?

  1. Możesz wyglądać jak Księżna Diana. Zaskakująca kolekcja znanej marki odzieżowej 
  2. Niepokojące odkrycie w Wuhan. Koronawirus groźniejszy niż wszyscy przypuszczają?
  3. Zagadkowe słowa o zaginięciu Iwony Wieczorek. Jackowski dał do myślenia

Zobacz również: