Księżna Diana
Księżna Diana, Getty Images

Na pierwszy rzut oka, to wydaje się nieprawdopodobne. Księżna Diana stała się inspiracją dla jednej z marek odzieżowych. Stworzona została kolekcja ubrań, dzięki której możesz wyglądać właśnie tak, jak „Królowa ludzkich serc”. 

Ubierz się, jak Księżna Diana

Mimo, że Lady Diana nie żyje już 23 lata, to wciąż dla wielu jest ikoną stylu i elegancji. Dokładnie taką samą, jaką była w latach 90., kiedy to poruszała wszystkie kobiety na całym świecie. Wszystkie chciały być, jak „Królowa ludzkich serc”. Do dziś jej zdjęcia z tamtych czasów cieszą się gigantyczną popularnością. Plotkarskie portale prześcigają się w rewelacjach na temat Księżnej Diany. Ostatnio pojawiły się plotki, jakoby oprócz dwóch synów, miała także skrywaną całą życie… córkę. Przeczytasz o tym w naszym artykule. Aż zaskakujące, kogo media typują na dziecko Diany. 

Wracając jednak do ubioru „Królowej ludzkich serc”, wydawać się mogło, że tamtejszy styl odszedł do lamusa. Nic jednak bardziej mylnego. Choć rzeczywiście przez pewien czas styl, w jakim ubierała się Księżna Diana nie był popularny na świecie, to jak wiadomo, trendy zmieniają się jak sytuacja w kalejdoskopie. Wracamy do tego, co było modne i popularne kiedyś. Tak właśnie jest w przypadku Diany.

Jedna ze znanych marek odzieżowych widząc, że gusta klientek znów zaczynają koncentrować się na latach 90., postanowiła wykonać dość zaskakujący ruch. Przygotowano kolekcję ubrań a’la Księżna Diana. Teraz każda kobieta może wyglądać jak ikona stylu lat 90.

Amerykańska marka Rowing Blazers znalazła się dziś na nagłówkach mediów na całym świecie. Tworząc tę kolekcję uderzyła w czuły punkt i nawet nie musiała specjalnie zabiegać o jej promocje, gdyż wszystko poszło jak po sznurku.

W Polsce, jako pierwsza informacje o kolekcji Rowing Blazers przekazała „VIVA”. Dziennikarze dotarli też do produktów, które już można zakupić, póki co, na amerykańskim rynku, a już wkrótce także i na całym świecie.

Kolekcja ubrań „Królowej ludzkich serc”

Hitowym elementem kolekcji wydaje się słynny czerwony sweter z białymi owcami. Księżna Diana zakładała go na luźniejsze spotkania towarzyskie i mecze polo. Projektanci z Rowing Blazers współpracowali przy jego produkcji z Warm&Wonderful, czyli firmą, która stworzyła sweter noszony wówczas przez „Królową ludzkich serc”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Eugenia Garavani (@eugeniagaravani)

Zakupić można także białą bluzę z napisami i namalowanymi czerwonymi balonami, czapki retro z daszkiem czy pasiastą dwurzędową marynarkę. To jednak nie wszystko!

Co myślicie o takim pomyśle? Czy to czysty zabieg marketingowy, aby zbudować rozpoznawalność firmy czy jednak ukłon w stronę tych wszystkich, dla których Księżna Diana była ikoną stylu i chcą poczuć się, choć odrobinę jak ona?

  1. Niepokojące odkrycie w Wuhan. Koronawirus groźniejszy niż wszyscy przypuszczają?
  2. Anna Mucha na jednoznacznym zdjęciu. Coś tu chyba wyskoczyło
  3. Izabella Krzan pokazała brzuszek. Fani niemal pewni, że jest „podrasowany”

Zobacz również: