Izabella Krzan brzuszek

Przyznajmy sobie szczerze – Izabella Krzan to jedna z najmocniejszych kart w talii Telewizji Polskiej. Była Miss Polonia robi oszałamiającą karierę. Świadczą o tym nie tylko wyniki oglądalności „Koła Fortuny”, ale też zasięgi Krzan w mediach społecznościowych. To właśnie dzięki tym zasięgom, a także zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie, piękna Izabella trafiła na nagłówki plotkarskich portali. Nikt dziś w Polsce nie mówi o niczym innym, tylko o brzuszku prezenterki „Koła Fortuny”.

Izabella Krzan i jej brzuszek bohaterami nagłówków

Prezenterka „Koła Fortuny” to jedna z najbardziej aktywnych osobowości TVP w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie co rusz pojawiają się nowe materiały czy to z życia prywatnego, czy z zawodowego. Jedną z pasji pięknej Izabelli są z pewnością podróże, o czym możemy przekonać się właśnie śledząc jej social media.

Tym razem Izabella Krzan zdecydowała się rozgrzać nieco swoich fanów w pochmurne, szare jesienne dni. Dlatego też wrzuciła fotkę z tegorocznych wakacji, pod którą od razu rozpętała się, co tu ukrywać, potężna nawałnica. Wielu fanów spogląda na jej brzuch i nie ma najmniejszych wątpliwości.

Jest coś nie tak! Czyżby Izabella Krzan przed dodaniem zdjęcia, obrobiła je w jednym z popularnych programów graficznych? Takie właśnie pojawiają się zarzuty pod jej adresem. Co ciekawe, to już nie pierwszy raz, kiedy Krzan musi zmagać się z podobną falą krytyki. Ostatnio rozpisywaliśmy się o „urlopowym” zdjęciu Izabelli, na które, zdaniem niektórych została… wklejona. Wówczas Izabella Krzan została oskarżona wprost o oszustwo. Tym razem aż tak ciężkie działa nie zostały wystawione, ale niektóre komentarze zdaje się, że są… zbyt ostre. Czy Izabella przerabia zdjęcia i „podrasowuje” swoją już i tak, wydawałoby się nienaganną figurę? Ocenę pozostawiamy Wam.

Chodzi o zdjęcie, które zamieszczamy poniżej. Zakrojoną na szeroką skalę dyskusję rozpoczęła Internautka Marta. „To zdjęcie już dziś było wrzucane. Czyżby je Pani przerobiła? Okolice brzucha nie wyglądają zbyt naturalnie…” – napisała.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zimno na zewnątrz, ciepło na zdjęciu 🏄🏻‍♀️

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Ostra dyskusja na Instagramie Krzan

Do jej komentarza momentalnie posypały się odpowiedzi. Zareagowała nawet sama Izabella Krzan, która odparła: „wrzuciłam o złej godzinie”. Fani jednak drążą temat i zastanawiają się, czy pierwsze zdjęcie pojawiło się bez przeróbki. A wówczas, kiedy Izabella zorientowała się w tym, usunęła je i dodała „poprawioną” wersję siebie samej. 

„Masakra, wydawała się taką fajną, mądra kobitka a widać nie różni się niczym od zakompleksionych instagramerek” – zareagowała ostro jedna z osób. Kolejny raz do dyskusji postanowiła włączyć się Izabella Krzan. I kolejny raz zapachniało ironią. „Dobrze, ze mamy detektywów, którzy stoją na straży NATURALNIE wyglądających stóp i brzuchów na zdjęciach instagramerek”. Co o tym wszystkim myślicie? Dajcie znać w komentarzach!

  1. Anna Mucha na jednoznacznym zdjęciu. Coś tu z pewnością wyskoczyło
  2. Reserved szaleje z jesiennymi wyprzedażami. Ciuchy o połowę taniej, spiesz się!
  3. Viki Gabor szykuje niesamowitą niespodziankę. Uchyliła już rąbka tajemnicy

Zobacz również: