Viki Gabor ambasadorką

29 listopada 2020 roku oczy całego świata zwrócone będą na Polskę, a konkretnie na Warszawę, gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2020. Kilkanaście dni temu poznaliśmy polską reprezentantkę, którą będzie 10-letnia Alicja Tracz, a teraz mamy kolejne powody do radości. Ogłosiła je właśnie Viki Gabor. Choć triumfatorka Eurowizji Junior z 2019 roku nie odkryła wszystkich kart, to uchylony rąbek tajemnicy rozochocił ciekawość jej fanów.

Viki Gabor z miłą niespodzianką, o co chodzi?

Wszyscy liczą, że Polska zanotuje eurowizyjnego hat-tricka. Po zwycięstwach Roksany Węgiel oraz Viki Gabor, w ich ślady ma szansę pójść Ala Tracz. 10-latka na finale Eurowizji w Warszawie wystąpi z utworem „I’ll Be Standing”. O jej olbrzymim talencie pisaliśmy w naszym tekście, gdzie możecie także posłuchać wykonania jej piosenki. 

Okazuje się, że tegoroczna Eurowizja Junior będzie jeszcze bardziej emocjonująca dla wszystkich fanów muzyki, a przede wszystkim dla najwierniejszych fanów Viki Gabor. Wszystko dlatego, że coraz jaśniej świecąca gwiazda polskiej sceny muzycznej przekazała świetną wiadomość. Bez zbędnego przedłużania – Viki Gabor została oficjalną ambasadorką Eurowizji Junior! Z pewnością będzie się działo!

Co to oznacza? Póki co, jak sama Viki zauważa, wszystko okraszone jest nutką tajemnicy. Choć pewnie sama wie, co czeka ją w Warszawie, to nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Jak na razie, możemy tylko podziwiać zapowiedzi Eurowizji z udziałem Viki Gabor.

„Do zobaczenia 29 listopada w Warszawie” – napisała na swoim Insta Viki.

  1. Anna Mucha na jednoznacznym zdjęciu. Coś tu chyba wyskoczyło
  2. Reserved szaleje z jesiennymi wyprzedażami. Ciuchy o połowę taniej, spiesz się! 
  3. Dagmara Kaźmierska ukryła to przed całym światem? Szokująca prawda wychodzi na jaw

Zobacz również: