Anna Mucha

Oj, mało kto potrafi rozgrzewać tak Polskę, jak robi to Anna Mucha. Gwiazda szklanego ekranu a także desek teatru na Instagramie co rusz pojawia się w bardzo odważnym wydaniu. Podobnie jest i tym razem. To trzeba po prostu zobaczyć!

Anna Mucha znów podgrzała atmosferę

Mylą się Ci, którzy twierdzą, że po tym, jak ustały spekulacje odnośnie rzekomego powrotu Anny Muchy do Kuby Wojewódzkiego, Mucha nie będzie pojawiała się na pierwszych stronach portali internetowych. Jest zgoła inaczej.

Ta dziewczyna porusza się po świecie show-biznesu niczym ryba w swojej ulubionej wodzie. Oczywiście, olbrzymi talent aktorski to jedno, ale Anna Mucha dysponuje też wdziękami, obok których nie można przejść obojętnie. Piękna buzia, długie nogi czy obfity dekolt. To wszystko sprawia, że nieraz i nie dwa ciężko jest oderwać wzrok od popularnej „Muszki”.

Podobnie jest i teraz, kiedy Anna Mucha wrzuciła na swój IG zdjęcie w kwiecistej sukience. W oczy rzuca się mocno wycięty dekolt. Mało tego, góra jej ubioru opięła się w ten sposób, że o mało co, a zobaczylibyśmy zdecydowanie za dużo. Oj, od patrzenia na tą fotkę może zrobić się niebywale gorąco. Zresztą, rzućcie okiem sami.

Wielu fanów zauważa, że fotka jest jednoznaczna. Miała przyciągnąć do posta, który reklamuje przedstawienie z jej udziałem. Jak widać promocja się udała, bowiem zdjęcie i post pojawił się na większości portali w Polsce, a na profilu Muchy aż roi się od komentarzy.

Nie dziwi też, że Anna Mucha kolejny raz zebrała same pozytywne recenzje. Choć decyduje się dodawać odważne zdjęcia, to nikomu to nie przeszkadza. Przypadek?

„Ależ Pani jest „soczysta Pani Aniu”, „Wygląda Pani prześliczne”, „Dzień dobry Pani Aniu, piękna stylizacja, przypominająca smaki i kolory lata”, „Śliczne oczka Aniu” – to tylko namiastka komplementów, którymi jest dziś torpedowana Anna Mucha.

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało przerażające prognozy. Sytuacja wymyka się spod kontroli?
  2. Lech Wałęsa kpi z biednych. Odrażające zachowanie byłego prezydenta
  3. Reserved szaleje z jesiennymi wyprzedażami. Ciuchy o połowę taniej, spiesz się!

Zobacz również: