Nie uwierzysz jak mieszka Margaret

Bez wątpienia 29-letnia Małgorzata Jamroży to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Nie dziwi zatem fakt, iż najnowsze zdjęcia, które opublikowała gwiazda, zszokowały opinię publiczną. Okazuje się, że dom Margaret całkowicie różni się od tego do czego przywykła większość z nas.

Margaret mieszka skromniej niż przeciętny Polak

Z pewnością piosenkarka miała wszystko to, o czym marzy niejedna początkująca artystka. Jednak pewnego dnia całkowicie zrewolucjonizowała swoje życie. Po pierwsze, gwiazda zerwała kontrakt z jedną z największych wytwórni płytowych tj. Warner Music Group. Po drugie, Margaret zrezygnowała z pisania łatwo wpadających w ucho piosenek, które dały jej tak wielką popularność.

Co ciekawe, zmiany zaszły także w życiu prywatnym artystki. Wokalistka postanowiła opuścić Warszawę. Razem ze swoim mężem, znanym raperem KaCeZet, zamieszkała pośrodku lasu. Myli się jednak ten, który sądzi, że piosenkarka rezyduje w jakiejś willi pełnej wygód.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bardzo polecam seks zamiast fitnessu #reksiu feat @otsochodzi klip by @macadamczak już w internetach

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Jak dowiadujemy się z Instagrama gwiazdy, Margaret mieszka w domku holenderskim, który bardziej kojarzy się z domkiem letniskowym niż całorocznym lokum. Jednak tym co szokuje najbardziej jest fakt, iż dopiero od niedawna wokalistka ma prąd. Poza tym, piosenkarka nie ma dostępu do internetu. Jeśli chce z niego skorzystać, musi udać się do sąsiedniej wsi.

Warto dodać, iż domek gwiazdy nie jest ocieplony. Trzeba przyznać, iż w obliczu zbliżającej się zimy to dość szokująca wiadomość. Na szczęście mąż artystki wyznał, że para planuje zainstalować panele, które będą dostarczać ciepło do budynku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Płyta płyta płyta

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Okazuje się, że pomimo tych nieco spartańskich warunków Margaret jest zadowolona ze swojego nowego miejsca zamieszkania. Świadczą o tym jej słowa: „Nie myślę o powrocie. Nie tęsknie. Miasto we mnie budzi chęć posiadania. Kręcę się w kółko i zjadam swój własny ogon. A na wsi nie mam „nic” i jest świetnie”.

Źródło: Jastrząb Post

  1. Magda Gessler przesadziła!? Fani są jednak zachwyceni tym widokiem
  2. Możesz wyglądać jak Księżna Diana. Zaskakująca kolekcja znanej marki odzieżowej
  3. Weronika Rosati mrozi krew w żyłach. Wstrząsające wyznanie gwiazdy

Zobacz również: