Magda Gessler

Nikt nie potrafi aż tak sprowokować Polaków, jak robi to Magda Gessler. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” i najsłynniejsza restauratorka w Polsce co jakiś czas wzbudza ogromne zainteresowanie fanów na Instagramie. Właśnie wylądowało tam odważne zdjęcie gwiazdy, którą bądź co bądź, nie jest już najmłodsza. Nie przeszkodziło to jednak fali zachwytu, która przeszła przez komentarze pod fotką.

Magda Gessler zachwyciła fanów

„Chcialam powiedziec ze piekne, zadbane cialo! Prosze opisac swoj rytual pielegnacyjny”, „Narodziny Wenus, 2020, koloryzowane”, „Jak tu Pani nie kochać”, „Wodna nimfa”, „Wooow Pani Madziu jakie zdjecie, pieknie i naturalnie” – to tylko część z tysięcy komentarzy (pisownia oryginalna), które otrzymała Magda Gessler po odważnym zdjęciu, zamieszczonym na Instagramie.

Magda Gessler przyzwyczaiła już, że lubi prowokować i to jak bardzo. Nikt jednak nie spodziewał się chyba aż tak odważnej fotki z domowego jacuzzi. Gessler odważnie pręży dekolt, który zasłonięty jest tylko mocno namoczoną górą od stroju kąpielowego.

„W wodzie …, siĘ zakręciłem łapie promienie słońca …. w zaciszu…. naszego tarasu …” – napisała pod fotką gwiazda „Kuchennych Rewolucji”

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

W wodzie …, sie zakręciłem łapie promienie słońca …. w zaciszu…. naszego tarasu … #besos

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Co myślicie o zdjęciu, które zamieściła najsłynniejsza restauratorka w Polsce? Czy akceptujecie takie odważne obchodzenie się z własnym ciałem w mediach społecznościowych? Dajcie znać w komentarzach!

  1. Możesz wyglądać jak Księżna Diana. Zaskakująca kolekcja znanej marki odzieżowej
  2. Ludzie będą masowo umierać z powodu koronawirusa? Profesor Simon ostrzega wszystkich
  3. Gołąbki bez zawijania z sosem grzybowym!

Zobacz również: