Justyna Żyła rozwścieczyła męża

Perypetie Justyny i Piotra porównać można do telenoweli. Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego odcinka, w którym to Justyna Żyła zaatakowała nie tylko swojego byłego męża, ale też jego nową wybrankę życiową. Wydaje się, że po tych słowach Piotr może być wściekł jak nigdy dotąd.

Justyna Żyła znów „podszczypuje” byłego męża

Justyna i Piotr Żyła byli ze sobą 12 lat i mają dwójkę dzieci. Dziś znajdują się na kursie kolizyjnym, a ich burzliwe relacje coraz częściej, by nie powiedzieć regularnie, wypływają do mediów. Można to krytykować bądź też nie, ale wszystko dzieje się naprawdę.

Po burzliwym rozstaniu zarówno Justyna Żyła, jak i skoczek narciarski układają sobie życie na nowo. Wydaje się jednak, że z tym faktem oraz z rozstaniem wciąż nie może pogodzić się Justyna. Dlatego też co jakiś czas publicznie atakuje swojego byłego męża. Tym razem postanowiła wbić mu kolejną „szpilę”.

Wydaje się, że na przykładzie Justyny doskonale sprawdza się powiedzenie „uderz w stół, a nożyce odezwą się”. Kolejny raz, kiedy w mediach i wśród fanów przewija się temat zazdrości Justyny o nową partnerkę Piotra, ta znów przystąpiła do ataku.

Justyna Żyła na swoim profilu w mediach społecznościowych zacytowała post z popularnego portalu Pudelek, który traktuje o nowym szczęściu Piotra Żyły. Komentarz Justyny jest bardzo dosadny, ale też daje sporo do myślenia, co zamierza tym osiągnąć?

Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna. Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja „modelka” uszanuje zdanie naszych dzieci – kipi złością Justyna Żyła.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

W co gra Justyna? – pytają fani

To już nie pierwszy raz, kiedy Justyna publicznie atakuje Piotra. Już wcześniej wytoczyła ciężkie działa, oskarżając byłego męża chociażby o liczne zdrady. Po co to wszystko? Po co publiczne pranie brudów? Ciężko znaleźć odpowiedź na to pytanie. Zwłaszcza, że Justyna Żyła podobnie, jak Piotr układa sobie życie na nowo. Wydaje się być szczęśliwa, co pokazuje chociażby poniższy film, a także inne materiały publikowane na Instagramie. Po co więc wracać do starego, zamkniętego rozdziału z Piotrem?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie❤️ „

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

  1. Dagmara Kaźmierska ukryła to przed całym światem? Szokująca prawda wychodzi na jaw
  2. Pies odwiedził grób swojej pani. Chwilę później zrobił coś niezwykłego, widok chwyta za serce
  3. Wielki podstęp w „Rolnik szuka żony”? Wszystko zostało wyreżyserowane, widzowie nie mają wątpliwości

Zobacz również: