Maciej Dowbor zazdrosny o Koroniewską?

Internet żyje wpisem, który na Instagramie zamieścił Maciej Dowbor. Internauci zastanawiają się, czy Dowbor ma powody do zazdrości. Chodzi o Joannę Koroniewską. Choć aktor napisał to w żartobliwym tonie, to niektórzy doszukują się w tym wszystkim drugiego dna.

Maciej Dowbor zazdrosny o Joannę Koroniewską?

Choć niektórzy wpis Macieja Dowbora traktują z przymrużeniem oka, bo rzeczywiście taki wydaje się być, to część osób doszukuje się drugiego dna. Czy Maciej Dowbor jest zazdrosny o Joannę Koroniewską?

Powodem do zazdrości mają być zdjęcia, które Joanna Koroniewska wrzuca na swój Instagram. Chodzi zwłaszcza o ostatni post, w którym była aktorka serialu „M jak miłość” pozuje w obcisłym stroju sportowym. Czy Maciej Dowbor rzeczywiście jest zazdrosny o to, że Joasia pokazała swoje apetyczne kształty? Nic na to nie wskazuje, choć Internauci rzeczywiście są podzieleni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nareszcie na #domówkaudowborów przedstawiciel płci męskiej!!! 🔥🔥🔥 Bo ostatnio mój buńczuczny mąż @maciej_dowbor już się moim zdaniem zanadto rozbisurmanił a umówmy się, że ponad 80 procent użytkowników MOJEGO instagrama to kobiety więc dzisiaj specjalnie dla Was dziewczyny ON!!! 🔥🔥🔥🔥🔥@pawelmalaszynski ! 🔥🔥🔥😍❤️Która się w NIM kochała rączka w górę?!! Świetny ojciec, aktor i MUZYK. Czego chcieć więcej?!! Dziś to męża w ramach rewanżu JA zdominuję!! Kto z Was pamięta jak kokietował wszystkie nasze ostatnie kobiety w programie?!! Szykuje się NIEZAPOMNIANY odcinek!! Dziś 22.00!! Zapraszamy!! Wciąż myślę CO dziś na siebie włożyć… 🤔🤔😂😂😂✌️#dowborybehappy #zapraszamy #czasemLOVE #CZASEMmniej #✌️

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Zazdrość Dowbora? Oto jego wpis na Instagramie

Joanna Koroniewska powyższym zdjęciem zareklamowała popularną już Domówkę u Dowborów. Tym razem gościem będzie przystojny Paweł Małaszyński. Czy o niego jest zazdrosny Maciej Dowbor? Oczywiście sam gwiazdor napisał wszystko w formie żartu, choć niektórzy Internauci nie wychwycili tego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@joannakoroniewska serio?! Wrzucasz niemal nagie zdjęcie, kusząc kuperkiem do promocji naszej Domówki z jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów?! Serio?! A może to jakaś forma wzbudzenia zazdrości?! Albo zwrócenia mojej uwagi?! Otóz ja Cię zauważam bez takich babskich intryg. Ale ok… spoko. Jak w najbliższym czasie będziemy gościć jakas dziewczynę to nie omieszkam rownież zaświecić jakąs częscią ciała. Tylko jeszcze nie wiem jaką?! 🤔🤔🤔😂😂 A tymczasem wpadajcie na profil @joannakoroniewska na spotkanie z @pawelmalaszynski . Będę dziś wyjatkowo naburmuszony, zazdrosny i zfochowany. Czyli wyjatkowo niesympatyczny. Mimo, że Małasz to mój kolega. Albo inaczej… będę zgryźliwy dla żony…. czyli w sumie dzień jak codzień.😂😂😂 Do zo o 22. #domówkaudowborów #impreza #live #nażywo #ostro

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Joanna Koroniewska serio?! Wrzucasz niemal nagie zdjęcie, kusząc kuperkiem do promocji naszej Domówki z jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów?! Serio?! – zażartował Maciej Dowbor.

 

Zobacz również: