Katerina Kowalczuk, serialowa Zniewolona
Zniewolona, Katerina Kowalczuk

Katerina Kowalczuk to aktorka, której marzy się podbicie Hollywood. Serialowa Zniewolona zyskała olbrzymią rozpoznawalność nie tylko w rodzimej Ukrainie, ale i w Polsce. Serial puszczany na antenie TVP bił rekordy popularności. Fani już z utęsknieniem wyczekują trzeciego sezonu, który ma zostać wyemitowany dopiero w 2021 roku. Kowalczuk nie pozwala jednak fanom zapominać o sobie. Stworzyła profil na Instagramie, na który raz po raz wrzuca interesujące posty. Tak jest i tym razem. Aktorka, wcielająca się w rolę Zniewolonej zaszokowała opinię publiczną. Po raz pierwszy zdecydowała się bowiem na aż tak odważne ujęcia…

Katerina Kowalczuk pokazała za wiele?

Ukraińska produkcja kostiumowa podbiła serca milionów polskich widzów. Do tego stopnia, że strona polska postanowiła zaangażować się w produkcję trzeciego sezonu Zniewolonej! Zniewolona powróci na anteny TVP w 2021 roku, a w niej, uwaga, także polski aktor! Póki co nazwisko owiane jest jeszcze tajemnicą.

Fani serialu, jak na razie muszą zadowolić się powtórkami poprzednich odcinków, a także social mediami, w których ich ulubieni aktorzy są niezwykle aktywni. Spore zainteresowanie budzi zwłaszcza Katerina Kowalczuk, czyli serialowa Zniewolona.

Aktorka już wcześniej kusiła zdjęciami ze Stanów Zjednoczonych, które spowodowały lawinę spekulacji odnośnie nagrań do trzeciego sezonu Zniewolonej. Tym razem aktorka dodała zdjęcie… bez bielizny. Kowalczuk w obcisłych jeansach i białym topie, wygina się na polu. Atmosferę podgrzewa prześwitujący biust. Brak bielizny zrobił swoje i fani serialowej Zniewolonej mogą podziwiać jej „odciśnięte” na bluzce piersi.

Jedno jest pewne, Katerina Kowalczuk to prawdziwy demon piękności. Czy jednak tym razem nie przesadziła z odważnymi ujęciami? Co o tym myślicie? Dajcie nam znać!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

June. Saint-P 💛

Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Julia Wieniawa wrzuciła niby zwyczajne zdjęcie. W tle zobaczyliśmy coś szokującego
  2. Marta Manowska jeszcze nie wierzy w to, co się stało. Fani pospieszyli z gratulacjami
  3. Doda zdradziła sekret o swoim ojcu. Odważne wyznanie Rabczewskiej

Zobacz również: