Marta Manowska z
Marta Manowska, fot. Youtube

Marta Manowska to prawdziwy diament w koronie Telewizji Publicznej. Prowadząca Rolnik szuka żony, Sanatorium Miłości, czy The Voice Senior przyciąga regularnie przed odbiorniki telewizyjne kilkanaście milionów widzów. Nie dziwi zatem, że oczy wielu Polaków zwrócone są właśnie w kierunku Manowskiej. Gwiazda TVP podzieliła się z nimi świetną informacją. Wygląda jednak na to, że nie wszystko jeszcze do niej dotarło. Jak sama napisała, aż ciężko w to uwierzyć.

Marta Manowska nie wierzy, a fani ślą gratulacje

Rolnik szuka żony to niewątpliwie najbardziej popularny program Marty Manowskiej. Show Telewizji Polskiej, co odcinek ogląda średnio blisko 3,5 miliona widzów. Marta Manowska skradła więc, podobnie, jak uczestnicy Rolnika serca wielu Polaków. Manowska to nie tylko Rolnik szuka żony, ale także Sanatorium Miłości, czy The Voice Senior, które również cieszą się kilkumilionową widownią.

Wygląda na to, że najnowszy sezon Rolnik szuka żony będzie cieszył się jeszcze większa oglądalnością. Fani długo zastanawiali się i dopytywali w mediach społecznościowych, co z ich ulubionym programem rozrywkowym. Rolnik potrafi zarówno rozbawić, jak i wycisnąć łzy. Okazuje się, że Marta Manowska przekazała im radosną nowinę. Spadła ona niczym grom z jasnego nieba, a prezenterka TVP nawet sama w to jeszcze nie dowierza!

Ten komentarz Manowskiej nie pozostawia złudzeń

Manowska dodała na Instagram zdjęcie w szczerym polu, na którym wręcz promienieje uśmiechem. Wszystko z prostego powodu – wznowiono pracę nad 7. edycją Rolnik szuka żony. Dlatego też Marta Manowska nie kryje ogromnej radości.

Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś „pierwszy” dzień na planie 7! (Tak 7 edycji programu @rolnikszukazonytvp @badzmyrazem.tvp ) To zawsze radość, nowe szanse, otwierające się drzwi…Ale teraz jakaś szczególna. Tak cieszymy się, że się udało i wszyscy wspólnie od września będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę Wam, może i zasługuje na wszystko – skwitowała krótko MARTA Manowska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Fani Manowskiej, jak i programu Rolnik szuka żony nie kryją radości z tego faktu. Pod zdjęciem posypały się liczne komentarze. Telewidzowie TVP już nie mogą doczekać się siódmego sezonu kultowego show. Wszyscy zastanawiają się, czy Rolnik szuka żony z Martą Manowską na pokładzie pobije kolejne rekordy oglądalności. Po liczbie publikacji, komentarzy, a także ogólnym zainteresowaniu, wszystko wskazuje na to, że zdecydowanie tak!

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz również: