Julia Wieniawa na Insta
Julia Wieniawa na Insta

Julia Wieniawa cieszy się gigantyczną popularnością. W Polsce nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby ani nazwiska, ani wyglądu młodej gwiazdy telewizji Polsat, a wcześniej także TVP. Wieniawa budzi zainteresowanie do tego stopnia, że co rusz w prasie, czy Internecie pojawiają się na jej temat nowe materiały. Zresztą sama, niejednokrotnie przyzwyczaiła, że lubi podgrzewać atmosferę wokół własnej osoby. Tym razem jednak to nie ona zaszokowała, a to, co pojawiło się w tle.

Julia Wieniawa tematem plotek

W minioną sobotę w kinach pojawił się film z udziałem Julii Wieniawy. To jednak nie on, ani nie role w serialach Rodzinka.pl, czy Zawsze warto stały się przedmiotem plotek o młodej gwieździe. Temat jej osoby został rozruszany poprzez zdjęcie, które wrzuciła na Instagrama.

Tym razem nie chodzi o kuszące pozy, przebijające piersi, czy głęboki dekolt. Julia Wieniawa wygląda na nim bardzo naturalnie, a zarazem zmysłowo. Fani dostrzegli jednak w tle coś niezwykłego. Niektórzy są wręcz zszokowani.

Julia Wieniawa strzeliła sobie selfiaka przez lustrem. Oczywiście na zdjęciu możemy podziwiać jej piękne nogi, czy pośladki, ale nie to, przykuło największą uwagę. Widok w tle jest wręcz oszałamiający. Na półkach i szufladach białego koloru możemy podziwiać ogromną garderobę gwiazdy, kosmetyki, a także inne rzeczy, które na co dzień przyozdabiają jej nieskazitelne ciało. Imponuje wielkość tego wszystkiego. Fani są zszokowani, jak wiele rzeczy posiada Julia Wieniawa. Zresztą zobaczcie sami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

ahoy from home

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

„Wow, ile rzeczy”, „Skąd tyle tego, nie jeden sklep by pozazdrościł”, „Pięknie wyglądasz, a z tyłu… ile tego jest” – czytamy w niektórych komentarzach na Instagramie Julii Wieniawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor wręcz promienieje na jednym ze zdjęć. Powód jest banalny
  2. Julia Wieniawa w mokrej koszulce na Instagramie. Fani patrzą w jedno miejsce
  3. POGODA. Uważajcie, bo będzie groźnie. Niebezpieczne zjawiska nad Polską

Zobacz również: