Katarzyna Dowbor wręcz promienieje na jednym ze zdjęć. Powód jest banalny

1
Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor to aktorka, która przez większość kariery związana była z TVP. Później jednak z publicznym nadawcą nie było jej po drodze i zmieniła pracodawcę na Telewizję Polsat. Obecnie realizuje dla stacji Zygmunta Solorza-Żaka program „Nasz nowym dom”, który podbija serca milionów Polaków.

Dowbor ma wreszcie powody do radości!

W ostatnim czasie Katarzyna Dowbor wręcz nie znikała z nagłówków gazet. Niestety, ale pojawiające się wiadomości o popularnej postaci telewizyjnej nie były zbyt optymistyczne. Dowbor miała sporo powodów do zmartwień, padła między innymi ofiarą oszustwa. Ktoś nielegalnie wykorzystał jej wizerunek, reklamując wątpliwego pochodzenia produkty. Teraz jednak jest inaczej.

Katarzyna Dowbor na najnowszych zdjęciach wręcz promienieje. Główna postać programu „Nasz nowym dom” przekazała swoim fanom na Instagramie rewelacyjną wiadomość. Wracają nagrania programu uwielbianego przez miliony Polaków!

Czekam na nowe odcinki jesteście wspaniali, że tak pomagacie. Swoją drogą szok, że aż tyle ludzi żyje w skrajnym ubóstwie… – komentują radosną nowinę zachwyceni fani.

21 maja 2020 roku zakończyła się 14. seria „Nasz nowym dom”. Trwają więc nagrania do jubileuszowej, 15. edycji programu Telewizji Polsat. Zresztą zobaczcie sami, jak rozpromieniona na zdjęciach jest Katarzyna Dowbor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dziś na planie @nasznowydom 🙂 . . #noweodcinki #nowysezon #naplanie #pracujemy #ekipa #program @polsatofficial #telewizja #katarzynadowbor #pozdrawiam

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Manowska jeszcze nie wierzy w to, co się stało. Fani pospieszyli z gratulacjami
  2. POGODA. Uważajcie, bo będzie groźnie. Niebezpieczne zjawiska nad Polską
  3. Roksana Węgiel wzruszyła historią z przeszłości. Aż ciężko uwierzyć

1 KOMENTARZ

  1. Witam.
    Oglądałem jeden z odcinków Nasz Nowy Dom i byłem zbulwersowany. Cała rodzina miała dochód i mogli we własnym zakresie wyremontować dom ale po co skoro ekipa pani Dowbor mogła to zrobić ZA DARMO.
    W innym odcinku kobieta robi sobie dzieci bez ograniczeń z KRYMINALISTĄ nie zastanawiając się nad przyszłością a potem płacze jaka to ona jest biedna. Przecież wiedziała z kim ma do czynienia i że nie ma przyszłości z takim człowiekiem. Przecież jest świadomą osobą.
    Ogólnie uważam całą tą akcje Polsatu za wielce nie sprawiedliwą ponieważ nie da się wszystkim pomóc. Dlaczego jedni muszą ciężko pracować żeby coś w życiu osiągnąć na ile jest to możliwe w tym kraju a drudzy mają to za darmo ? Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ