Tomasz Lis wyłożył karty na stół. Wyznał kogo popiera

0
Tomasz Lis popiera PO
Tomasz Lis popiera PO

Tomasz Lis swego czasu był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Specjalizujący się w polityce dziennikarz „przewinął” się przez największe redakcje w kraju – Polsat, TVP, czy TVN. Pracował także dla wielu gazet, czy próbował swoich sił w Internecie. Obecnie jest związany z Newsweekiem. Swoje opinie Lis wyraża także na Twitterze, gdzie bez żadnych skrupułów atakuje rząd Prawa i Sprawiedliwości. Teraz jednak ujawnił, kogo rzeczywiście popiera. 

Tomasz Lis zdradził kogo popiera

Nie ma się co dziwić, że obserwatorzy zauważają, że Lis jest uczulony zarówno na nazwisko Kaczyński, jak i Duda. Dziennikarz bez pardonu atakuje, czy to prezesa Prawa i Sprawiedliwości, czy obecnie urzędującego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Teraz jednak Tomasz Lis postanowił wyłożyć karty na stół. Okazuje się, że popiera… Platformę Obywatelską!

ZOBACZ!  Ohydne żarty Jakimowicza. Totalnie oderwał się od rzeczywistości?

Wszystko ujawnione zostało w najnowszym wpisie dziennikarza na Twitterze. Oczywiście Tomasz Lis nie zadeklarował poparcia dla Platformy Obywatelskiej wprost, ale łącząc pewne fakty, można odnieść graniczące z pewnością wrażenie.

Raz, że Lis zaciekle atakuje Prawo i Sprawiedliwość. Dwa, coraz częściej dziennikarz udostępnia na swoim prywatnym koncie materiały kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Rafała Trzaskowskiego. I wreszcie trzy. Dzisiejszy wpis, w którym Tomasz Lis wydaje się, że odkrył karty.

Rok temu prowadziłem w ECS w Gdańsku panel z prezydentami Dulkiewicz, Trzaskowskim i Dudkiewiczem w przeddzień rocznicy 4 czerwca. Wtedy myśleliśmy nadzieję, że wielką zmianę w Polsce przyniesie nadchodząca jesień. Czasem trzeba poczekać trochę dłużej – napisał naczelny Newsweeka.

Po tym wpisie nie ma już wątpliwości. Tomasz Lis popiera Platformę Obywatelską. Zresztą niedawno, bo kilkanaście godzin temu wskazał Rafała Trzaskowskiego i Aleksandrę Dulkiewicz jako przyszłość polskiej polityki.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urząd Skarbowy zajmuje emerytury. Powód? Nieopłacony abonament RTV
  2. Radosław Sikorski skompromitowany. Polityk PO sam pogubił się w zeznaniach
  3. Roman Giertych szykuje pozwy. W tle gigantyczne odszkodowania, kwoty robią wrażenie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ