Anna Mucha
Anna Mucha/ screen YouTube

Anna Mucha to popularna polska aktorka oraz celebrytka. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda serialu „M jak Miłość” jest w ostatnim czasie bardzo popularna. Ostatnio o Annie było głośno za sprawą przede wszystkim domniemań na temat jej nowego romansu z Kubą Wojewódzkim. Dziś już na temat ich relacji jest bardzo cicho. Kuba nie dawno zamieścił post, w którym przyznał, że chciałby mieć dziecko. Miałaby to być córka, lecz nie przysposobiona, lecz jego własna. Czy matką dziecka miałaby być Anna Mucha? Tego nie wiemy. Pewne na ten moment jest jedynie to, że Anna Mucha pochwaliła się zdjęciami swoich dotychczasowych „mężów”. O co chodzi?

Anna Mucha i jej mężowie

Na wstępie musimy zaznaczyć, że Anna Mucha nigdy oficjalnie nie wyszła za mąż.
Anna przez ponad dziesięć lat była w związku z Marcelem Sorą. Aktualnie wiele źródeł twierdzi, że aktorka już z ojcem swoich dzieci nie jest. Wspomnianymi mężami aktorki są jej koledzy z serialu „M jak Miłość”. Mucha od 18 lat występuje w serialu „M jak Miłość”. Wciela się tam w postać Magdaleny Marszałek — przyjaciółki Pawła i Kingi Zduńskich. Nie ulega wątpliwości, że wątek jej postaci jest bardzo ciekawy. Madzia Marszałek wychodziła za mąż jak do tej pory aż trzykrotnie. Za każdym razem wbrew woli fanów serialu.

Mężowie Anny Muchy z „M jak Miłość”

Polecamy również: PILNE! To nie koniec. USA zaatakuje z Polską kolejny kraj?

Anna Mucha (Magdalena Marszałek) na początku swojej kariery na planie serialu „M jak Miłość”, została połączona węzłami małżeńskim ze znanym piosenkarzem — Ivanem Komarenko. Powód tego ślubu jest również często spotykany do dziś. Komarenko wcielił się w postać Rosjanina — Saszy Maksymowicza. Mężczyzna chciał przede wszystkim zdobyć polskie obywatelstwo. W takiej sytuacji z pomocą przybyła mu Magda Marszałek, w którą wciela się do dziś Anna Mucha. Ich małżeństwo z wiadomych powodów nie trwało zbyt długo.

Polecamy również: Wpadka Kurdej-Szatan w sylwestra. Widzowie bezlitośni!

Kolejnym serialowym mężem Anny Muchy był Maurycy Popiel, który wciela się w postać Aleksandra Chodakowskiego. Olek do dziś pojawia się w kultowym serialu. Każdy z fanów serialu wie, że małżeństwo Magdy z Olkiem było bardzo skomplikowane i przede wszystkim krótkie. Założenia scenarzystów były bardzo daleko wybiegające w przyszłość, lecz ostatecznie wyszło jak zawsze. Drugiej małżeństwo serialowe Anny Muchy także zakończył rozwód. No to teraz przechodzimy do trzeciego męża!

Trzecim mężem w serialu „M jak Miłość” okazał się Krystian Wieczorek, który od lat wciela się w postać Andrzeja Budzyńskiego, byłego męża Marty Mostowiak. Jak na ten moment w przypadku tego związku nie zapowiada się na żaden rozwód.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 

Benedykt XVI przemówił! Zdradził swoje ostatnie marzenie

Zaskakujące słowa Jurka Owsiaka. Milony Polaków w szoku

PILNE! Andrzej Duda podjął decyzję. USA będzie mocno zaskoczone

Źródło: Instagram

Zobacz również: