Zaginęła Ewelina Jasińska, córka Szczepana, Krystyny ur. 25.02.1997 r. zamieszkała Biała Podlaska, ul. Brzeska 85/5

Rysopis i znaki szczególne:  wzrost 165 centymetrów, lekko krępa budowa ciała, uszy normalne przylegające, wiek z wyglądu 22 lata, oczy koloru szarego, nos szeroki przy końcu, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrana była w leginsy koloru czarnego, buty baleriny koloru czarnego, bluzka rękaw ¾ koloru granatowego w drobne paski koloru białego, okulary przeciwsłoneczne.

29 sierpnia 2019 r., około godziny 11:00, opuściła miejsce zamieszkania w towarzystwie znajomego, zabierając ze sobą część rzeczy osobistych, informując rodzinę o zamiarze udania się do miejsca pracy na terenie Białej Podlaskiej. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie kontaktowała się z rodziną, a jej aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23, 21 – 500 Biała Podlaska, tel.  83 344-81-96 lub z numerem alarmowym najbliższej  jednostki  Policji: 112

KMP Biała Podlaska

Zobacz również: