Do niecodziennego zdarzenia doszło w Zabrodziu (woj. mazowieckie). Kierowcy powiadomili policjantów z Ostrołęki, że na środku drogi stoi auto, a w środku znajduje się kobieta, która jest agresywna. Kiedy mundurowi pojawili się we wskazanym miejscu, kobieta zamknęła się od środka i przez szybę zwyzywała ich wulgarnie.

Auto stojące we wtorek ok. godz. 15:30 na środku drogi w Zabrodziu nie miało powietrza w oponach, prawdopodobnie były przebite.

Kobieta wewnątrz auta nie reagowała na polecenia funkcjonariuszy. Zaryglowała drzwi i zwyzywała interweniujących używając wulgarnych słów, zachowywała się nerwowo.

Policjanci musieli wybić szybę w aucie, ale to nie powstrzymało agresji kobiety, od której wyczuwalna była silna woń alkoholu. Nie pomogło również założenie kajdanek.

Nie zmieniła swojego zachowania również w trakcie badania lekarskiego. Odmówiła również badania alkomatem, dlatego została od niej pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków.

– Mundurowi rozpoznali w kobiecie 26-letnią mieszkankę powiatu ostrołęckiego, ponieważ na początku lipca ta sama osoba zdemolowała dom na terenie gm. Olszewo-Borki – poinformował asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji. Zatrzymana trafiła do aresztu.

źródło:polsatnews.pl

 

Zobacz również: