Kacpra potracił samochód. 22-latek apeluje o pomoc w ustaleniu sprawcy

0

22-letni Kacper trafił do szpitala po potrąceniu w Krakowie przez niezidentyfikowanego dotąd kierowcę. Poszkodowany zaapelował o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Kacper 29 grudnia około godziny 00.10-00.50 został potrącony przez samochód w Krakowie na ulicy św. Gertrudy 16 przez samochód, prawdopodobnie marki mercedes koloru srebrnego i możliwe, że była to taksówka.

„Trafiłem do szpitala ze złamanym podudziem. Złamanie otwarte z przemieszczeniem. Obecnie mam wstawiony tytanowy pręt. Posiadam liczne obrażenia twarzy. Złamane ścian zatok czołowych szczękowej prawej, oczodołów oraz nosa. Twarz obecnie wygląda po naprawieniu tak jak na zdjęciu. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia oraz nie udzielił pierwszej pomocy. Proszę o udostępnienie tego posta wszędzie ponieważ poszukują świadków którzy mogli widzieć zaistniała sytuacje i złożyć zeznania dla policji. Wszystko jest ważne. Obecnie jestem uziemiony na co najmniej cztery miesiące. Jestem zatrudniony na podstawie umowy zlecenie co nie daje mi możliwości pobierania świadczenia chorobowego więc zależy mi na złapaniu sprawcy który się tego dopuścił” -apeluje Kacper.

Każdy, kto posiada informacje na temat zbiegłego kierowcy, albo jest świadkiem wypadku, a nie był dotychczas przesłuchiwany przez policję, jest proszony o kontakt z Pierwszym Komisariatem Policji w Krakowie przy ul. Szerokiej 35 pod numerem telefonu 12 61 52 914 lub mailowo: kp1@krakow.policja.gov.pl albo najbliższej jednostce policji (997).

Lub o wysyłanie wiadomości na maila (poszkodowanego):dexterdexter127@gmail.com

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ