11. edycja The Voice of Poland dobiega końca. Ten fakt niestety napawa fanów talent-show smutkiem. Jednak jest jeden pozytywny aspekt tej sytuacji, bowiem jak się właśnie okazało do programu powróci jedna z najbardziej lubianych trenerek show Justyna Steczkowska. Jednak niekoniecznie w roli jury.

Justyna Steczkowska w fotelu trenerskim The Voice of Poland siedziała już dwukrotnie. Po raz pierwszy podczas drugiej edycji programu w 2013 roku. Wokalistka zrezygnowała z udziału w programie po tej edycji, aby powrócić już wiosną następnego roku w 4. edycji. Steczkowska pojawiła się również w kolejnej edycji, po czym na dobre rozstała się z trenerskim fotelem. Krążyły plotki, iż to ze względu na fakt, że na miejscu obok pojawiła się Edyta Górniak. Jednak Steczkowska nigdy nie potwierdziła tych domysłów.

Justyna Steczkowska powraca do The Voice

Jak wiadomo Telewizja Polskiej zdecydowała się niespodziewanie przyspieszyć emisję ostatnich odcinków 11. edycji programu. Stąd też informacja z ostatniej chwili kto pojawi się w ostatnich, finałowych już odcinkach. Jak wynika z ostatniego wpisu w social mediach The Voice specjalnym gościem jednego z tych odcinków będzie Justyna Steczkowska.

CZYTAJ W TYM TEMACIE: Widzowie The Voice of Poland w szoku. TVP zdecydowała się na kolejne drastyczne kroki

Odcinek ten będzie emitowany już za kilka dni – 14 listopada. Będzie to pierwszy finałowy odcinek tej edycji. Sama Steczkowska widać cieszy się na powrót do programu po przeszło 6 latach. Co prawda w nieco innej roli, ale jednak. Tak jak i inni trenerzy programu tak i ona z pewnością z sentymentem wspominają czerwony skórzany fotel. Co więcej artystka zadeklarowała, iż przedstawi podczas tego występu numer ze swojej nowej płyty.

Zobacz również: