Dosłownie na dniach z zachodu przyszła do nas wiadomość na temat domniemanego rozwodu Donalda Trumpa. Melania Trump miała mieć plan złożenia papierów rozwodowych zaraz po utracie stanowiska prezydenta męża.

Co ciekawe jednak informacja ta ukazała się w mediach kilkanaście godzin po tym jak Melania Trump złożyła oficjalne oświadczenie w sprawie wyników wyborów prezydenckich 2020 [CZYTAJ WIĘCEJ]. Jednym z pierwszych portali, który opublikował najnowsze doniesienia w sprawie rozwodu pary był portal Onet. „Melania Trump odlicza minuty” – takie nagłówki krążyły w Internecie.

Ponadto dzisiejszym newsem dnia polskich i zagranicznych mediów jest fakt, iż Donald i Melania Trump mają podpisaną intercyzę. Wszyscy skrzętnie zaczęli obliczać potencjalny majątek Melanii, który pozostałaby jej po rozwodzie. Media przede wszystkim opierają się w tych domysłach na kwotach, które udało się uzyskać poprzednim dwóm żonom jeszcze urzędującego prezydenta USA. Wówczas były to kwoty liczone w milionach.

Melania Trump zażąda rozwodu?

Sęk jednak w tym, że nie wiadomo czy jest to w ogóle konieczne. Doniesienia na temat rozwodu państwa Trump bowiem okazują się być zwykłą plotka. Co więcej Melania Trump o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji oskarża byłą doradczynię męża Omarosa Manigault Newman. Melania odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść – twierdziła Newman.

Do medialnej dyskusji włączyła się rzeczniczka Melanii Stephanie Grisham, która jednoznacznie stwierdziła, iż Newman nie ma pojęcia o małrzeńskwie Trmpów, a na dodatek, że słabo zna Melanię. Warto dodać, iż była doradczyni utzrymuje, iż jest jedną z niewielu osób, która zna parę od samego początku ich poznania.

Zobacz również: