Takiego clickbaitu nie było już dawno. Pudelek jednak nic sobie z tego nie robi. Tymczasem zaskakujący jest fakt, iż portal Wirtualna Polska, który jest jego właścicielem też wydaje się być niewzruszony. Nawet na liczne komentarze czytelników.

Pudelek znany ze swojego – delikatnie mówiąc – specyficznego stylu prowadzenia portalu nieraz zalazł ludziom za skórę. I to nie tylko tym, o których piszą – przeważnie celebrytach. Plotkarski portal często dostaje baty od samych czytelników. Tak było i tym razem. Nie oznacza to jednak, że czytelność dziennikarzy Pudelka spadają. Można śmiało powiedzieć, iż jest to jedna z najlepiej zarabiających stron w polskim Internecie, pomimo sporej konkurencji, chociażby w postaci Plotka. O czymś to jednak świadczy.

Niedawno opublikowany przez Pudelka artykuł o domniemanym aktorze, którego policja przyłapała na spaniu w miejscu publicznym wywołał niemałą internetową dyskusję. Bohaterem tekstu był Borys Szyc, który akurat był w trakcie zdjęć do nowej produkcji. Borys Szyc gra łachmytę na warszawskiej ławce. Spisała go policja (ZDJĘCIA) – pod takim szyldem ukazał się nowy tekst portalu.

Komentarz pod linkiem do artykułu na Facebooku Wirtualnej Polski

Borys Szyc bohaterem nowego tekstu Pudelka – fanka broni aktora

Co więcej jako, że portal należy do Wirtualnej Polski, tekst ukazał się również i na tej stronie. Komentarzy było niemało zarówno pod samym tekstem jak i na facebookowych funpage’ach obu portali. Nas jednak zaciekawił jeden konkretny. Jedna z czytelniczek nie ukrywając zażenowania stanęła w obronie aktora Borysa Szyca.

Komentarz z Facebooka

Zobacz również: