Zaginęła 21-letnia Kasia z Bełchatowa

0

Policjanci z Bełchatowa poszukują 21-letniej Katarzyny Jaśkiewicz, która zaginęła 14 listopada. Dziewczyna w środę była widziana po raz ostatni, ale od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną i nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa. Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie znajduje się Katarzyna Jaśkiewicz, proszone są o kontakt z policją.

Katarzyna Jaśkiewicz po raz ostatni widziana była w środę, 14 listopada. Dziewczyna około godziny 14 wyszła z domu, ale od tamtej pory nie kontaktuje się z rodziną i nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa. Policjanci z Bełchatowa, którzy poszukują dziewczyny, zdecydowali się opublikować jej zdjęcie i proszą o pomoc w poszukiwaniach. 21-latka w dniu zaginięcia miała na sobie różową kurtkę oraz czarne legginsy.

Rysopis zaginionej: Wiek z wyglądu ok. 25 lat, wzrost 165 cm, średnia budowa ciała, włosy koloru ciemnego, proste, długie. Nos prosty, uzębienie pełne – informuje na swojej stronie internetowej policja.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Bełchatowie przy ul.1 Maja 7 bądź pod nr tel. 44 635 52 84 lub

se.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ