Biznesmen twierdzi, że Rutkowski ukradł koniowóz wart ćwierć miliona złotych

0

Jak informuje portal Patriot24, należący do Krzysztofa Rutkowskiego, detektyw po brawurowej akcji odbił z rąk rzekomych złodziei koniowóz. Nie wiadomo, jak trafił na trop i dlaczego zajmował się akurat tą sprawą. Maszyna kosztowała 250 tysięcy złotych i odnalazła się na zawodach jeździeckich w Lesznie.

„To kolejna udana akcja naszego biura. Tym razem udało się odzyskać maszynę wartą ponad 250 tysięcy złotych. Pojazd wrócił do właściciela”- komentuje w Rutkowski w rozmowie z własnym portalem.

Niestety, coś w tej sprawie nie gra, bo na Facebooku pojawił się bardzo nieprzyjemny dla Rutkowskiego komentarz. Prawowity właściciel koniowozu, Roman Siwek, zasugerował, że Rutkowski sam ukradł jego pojazd. Koniowóz rzekomo nie był ukrywany, więc i nie było potrzeby  go szukać:

„Za wszystko odpowiecie przed sądem. Nie wierzcie w to, co tu piszą! Podają nieprawdę na potrzeby własnej reklamy. Koniowóz nie był ukrywany (stał na naszej wspólnej stadninie koni), gdyby zaginał, to szukałaby go Policja, a nie tak niewiarygodny człowiek, jakim jest Rutkowski!” – napisał biznesmen.

źródło:pudelek.pl

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ