Basia Kurdej-Szatan od dłuższego czasu przybywająca na urlopie – właśnie dodała bardzo intrygujący wpis na swoim Instagramie. Dla kogo intrygujący? Oczywiście dla widzów serialu „M jak Miłość”.

Jak wiadomo Basia Kurdej-Szatan przebywa obecnie na urlopie, co jest całkiem zrozumiałe biorąc pod uwagę, iż aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. Wcześniej, kiedy to już ogłoszono nowinę produkcja serialu zadecydowała, iż serialowa Joasia nie zniknie z ekranów widzów. Wręcz przeciwnie, aktorka pracowała na pełnych obrotach, zaś wątek jej brzuszka został „wykorzystany w scenariuszu”.

Basia Kurdej-Szatan o ostatnim odcinku „M jak Miłość”

Wczorajszy odcinek serialu stacji TVP „M jak Miłość” namieszał nieco w życiu serialowej Joasi. Widzowie z niecierpliwością oczekują kontynuacji i poznania dalszych losów bohaterów. Na kolejny odcinek jednak trzeba będzie jeszcze poczekać.

„W 1525 odcinku „M jak miłość” Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wyjedzie do Francji. Po odkryciu kłamstw Michała (Paweł Deląg) na temat Leszka (Sławek Uniatowski), nie będzie umiała poradzić sobie z sytuacją. Sprawę skomplikuje fakt, że Joasi wydaje się, że jest w ciąży z Michałem. W 1525 odcinku „M jak miłość” po raz ostatni odwiedzi Leszka w szpitalu. To co usłyszy będzie dla niej szokujące, ale decyzja zapadnie. Podczas pożegnania z ust Joasi nie padną najważniejsze słowa… Widzowie ostatni raz zobaczą Kurdej-Szatan w roli Joasi. Już teraz ta scena z 1525 odcinka „M jak miłość” – tłumaczy ostatnie wydarzenia z serialu portal superseriale.pl

Jak się okazuje najbardziej istotnym wątkiem dla fanów „M jak Miłość” stał się powrót poprzedniego partnera Joasi. Dzisiejszy post wstawiony przez aktorkę wywołał lawinę komentarzy. Fani spekulują, z którym partnerem powinna zostać Joasia i kogo jest dziecko, które nosi. Niektórzy opowiadali co chcieliby, aby się wydarzyło.

„Oby się okazało, że jakimś cudem jest w ciąży z Leszkiem”

„Ja ryczałam, oby to był Leszek!”

„Najlepsza para ever! No cóż… Asia wyleci do taty, okaż się, że dzidziuś jest Leszka. Leszek wróci do zdrowia i poleci do Asi, dowie się o dziecku i wrócicie razem”

„Ja uważam, że Michał. Bardzo kocha Asię i robił dla niej wszystko (…)”

„Jejku, tak się wkręciłam, że szok!”

Jak widać, opinii jest ogrom. Atmosfera zaś staje się coraz gorętsza, wśród fanów. Cóż, pozostaje nam życzyć spełnionych oczekiwań.

Zobacz również: