Basia Kurdej-Szatan od dłuższego czasu przybywająca na urlopie – właśnie dodała bardzo intrygujący wpis na swoim Instagramie. Dla kogo intrygujący? Oczywiście dla widzów serialu „M jak Miłość”.

Jak wiadomo Basia Kurdej-Szatan przebywa obecnie na urlopie, co jest całkiem zrozumiałe biorąc pod uwagę, iż aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. Wcześniej, kiedy to już ogłoszono nowinę produkcja serialu zadecydowała, iż serialowa Joasia nie zniknie z ekranów widzów. Wręcz przeciwnie, aktorka pracowała na pełnych obrotach, zaś wątek jej brzuszka został „wykorzystany w scenariuszu”.

Basia Kurdej-Szatan o ostatnim odcinku „M jak Miłość”

Wczorajszy odcinek serialu stacji TVP „M jak Miłość” namieszał nieco w życiu serialowej Joasi. Widzowie z niecierpliwością oczekują kontynuacji i poznania dalszych losów bohaterów. Na kolejny odcinek jednak trzeba będzie jeszcze poczekać.

„W 1525 odcinku „M jak miłość” Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wyjedzie do Francji. Po odkryciu kłamstw Michała (Paweł Deląg) na temat Leszka (Sławek Uniatowski), nie będzie umiała poradzić sobie z sytuacją. Sprawę skomplikuje fakt, że Joasi wydaje się, że jest w ciąży z Michałem. W 1525 odcinku „M jak miłość” po raz ostatni odwiedzi Leszka w szpitalu. To co usłyszy będzie dla niej szokujące, ale decyzja zapadnie. Podczas pożegnania z ust Joasi nie padną najważniejsze słowa… Widzowie ostatni raz zobaczą Kurdej-Szatan w roli Joasi. Już teraz ta scena z 1525 odcinka „M jak miłość” – tłumaczy ostatnie wydarzenia z serialu portal superseriale.pl

Jak się okazuje najbardziej istotnym wątkiem dla fanów „M jak Miłość” stał się powrót poprzedniego partnera Joasi. Dzisiejszy post wstawiony przez aktorkę wywołał lawinę komentarzy. Fani spekulują, z którym partnerem powinna zostać Joasia i kogo jest dziecko, które nosi. Niektórzy opowiadali co chcieliby, aby się wydarzyło.

„Oby się okazało, że jakimś cudem jest w ciąży z Leszkiem”

„Ja ryczałam, oby to był Leszek!”

„Najlepsza para ever! No cóż… Asia wyleci do taty, okaż się, że dzidziuś jest Leszka. Leszek wróci do zdrowia i poleci do Asi, dowie się o dziecku i wrócicie razem”

„Ja uważam, że Michał. Bardzo kocha Asię i robił dla niej wszystko (…)”

„Jejku, tak się wkręciłam, że szok!”

Jak widać, opinii jest ogrom. Atmosfera zaś staje się coraz gorętsza, wśród fanów. Cóż, pozostaje nam życzyć spełnionych oczekiwań.