52-latek nagrywał seks z 12-latką. Był już karany za gwałt i morderstwo licealistki

0

52-latek po wyjściu na wolność po 25 latach (siedział za zgwałcenie i zamordowanie licealistki), wielokrotnie wykorzystywał seksualnie 12-letnią dziewczynkę. Brutalne ataki nagrywał na telefon i szantażował nimi swoją ofiarę, aby nikomu nic nie mówiła. Wpadł, ponieważ zgubił telefon, na którym znajdowały się wstrząsające nagrania. Mężczyzna został już zatrzymany przez policję w Hrubieszowie,

Jacek R. ponad 25 lat temu w brutalny sposób zgwałcił, a potem zamordował licealistkę. Prokurator żądał wówczas dla niego kary śmierci, ale sąd wymierzył inną karę: 25 lat za kratami. Mężczyzna w 2015 roku wyszedł na wolność i jak się okazuje, zaatakował po raz kolejny.

TU WIĘCEJ O TEJ ZBRODNI

Powrót mordercy

Tym razem wielokrotnie wykorzystał seksualnie 12-letnią dziewczynkę, szantażując ją, że opublikuje nagrania w sieci. 52-latek wpadł, ponieważ zgubił telefon, na którym były nagrane ataki na dziewczynce. Znalazca szybko oddał policji zgubę, dzięki czemu Jacka R. szybko udało się namierzyć. Funkcjonariuszom udało się również ustalić personalia wykorzystywanej dziewczynki. Zabezpieczone filmy pochodzą z 2017 roku, ostatni został nagrany w sierpniu w 2018 roku.

Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów. Może trafić do więzienia na 12 lat.

– Dotyczą one przede wszystkim obcowania płciowego z małoletnią poniżej lat 15, zarówno w 2017 r., jak i w sierpniu tego roku – powiedział prokurator Artur Kubik.

źródło: se.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ