WIELKA BRYTANIA: Przez trzy dni gwałcił 12-latkę, potem sprzedawał ją innym na seks

1

Ibrahim Hussain, lat 35, został skazany na 23 lata więzienia po uprowadzeniu i wielokrotne zgwałcenie 12-letniej dziewczynki, którą następnie sprzedawał na seks pięciu innym mężczyznom. Według ofiary zachowywali się jak „stado drapieżnych wilków”.

Muzułmanin porwał się uczennicę z Horton Park w lipcu 2017 roku i zabrał ją do mieszkania w Bradford, gdzie trzymał ją w niewoli przez dwa dni i zgwałcił  trzy razy. Następnie przewiózł ją do Leeds, gdzie więził  ją przez kolejne trzy dni. W tym czasie pięciu nieznanych dziewczynce  mężczyzn płaciło porywaczowi pieniądze, aby uprawiać z nią seks,

– Była bardzo wrażliwą dziewczyną z niestabilnym życiem domowym, a ty żerowałaś na jej bezbronności, o której wiedziałeś, robiłeś to dla własnej przyjemności. -mówił sędzia.

Młoda ofiara powiedziała, że jej życie zostało całkowicie  zrujnowane.

Hussain miał już na sumieniu podobne czyny.  został zwolniony za kaucją po tym, jak  oskarżono go o napaść seksualną na 16-letnią dziewczynkę. Sąd usłyszał, że przygotował 16-latkę,  poznaną  na Facebooku, na seks. Było to  we wrześniu 2016 roku,

– Pomimo tego, że była dwa razy młodsza  starałeś się zaimponować jej fotografią swojego samochodu i urojeniami, że spotka się z kimś wyjątkowym. Nie spotkała kogoś wyjątkowego, spotkała ciebie –  powiedział sędzia Hussainowi.

Nastolatka powiedziała, że 35-latek wziął ją do swojego BMW i pojechał z nią do Keighley, gdzie podał jej narkotyki i alkohol, poczym zaatakował ją seksualnie w swoim samochodzie. Po tym zdarzeniu Hussain został aresztowany, oskarżony, a następnie zwolniony za kaucją. Został uznany za winnego dziewięciu przestępstw i został skazany zaledwie na sześć miesięcy więzienia.

Teraz za zgwałcenie i stręczenie dziecka dostał w sumie 23 lata.

eps

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ