NAUKOWIEC TWIERDZI: Ludzie z pewnymi grupami krwi mogą być potomkami kosmitów! Sprawdź, czy dotyczy to Ciebie?

31
Ludzie, którzy mają pewną grupę krwi, prawdopodobnie są potomkami kosmitów  – twierdzi badaczka Lara Starr.
Większość ludzi, około 85 procent, ma Rh dodatnie, ale według Starra pozostałe 15 procent, którzy mają Rh ujemne, mogą być pochodzenia obcego. Badania przeprowadzone na ujemnych grupach krwi Rh wykazały, że brakuje im czynnika Rhesus, substancji białkowej obecnej w krwinkach czerwonych innych ludzi. Rh odnosi się do czynnika Rhesus, który przynosi specyficzny antygen we krwi. Jeśli twoja krew nie ma antygenu, masz Rh ujemne.
 Express informuje: „Badaczka Lara Starr stwierdza, że ​​gdyby wszyscy rzeczywiście wyewoluowali z małp człekokształtnych, to wszyscy mielibyśmy tę samą grupę krwi”.
W artykule dla The Spirit Science Starr pisze: „W badaniu genetyki odkrywamy, że możemy dziedziczyć tylko to, co mieli nasi przodkowie; z wyjątkiem mutacji. Możemy mieć dowolną z wielu kombinacji cech odziedziczonych po wszystkich naszych przodkach. Dlatego też, gdyby człowiek i małpa wyewoluowali ze wspólnego przodka, ich krew wyewoluowałaby w ten sam sposób. Czynniki krwi są przekazywane z większą dokładnością niż jakakolwiek inna cecha. Wszystkie inne ziemskie naczelne również mają ten czynnik Rh. Gdybyśmy wszyscy wyewoluowali z tego samego przodka, wszyscy mielibyśmy tę samą krew”.
Autorka artykułu mówi dalej, że istnieje kilka cech osobowości, które są związane z nośnikiem Rh ujemnym, w tym wyższe niż średnie IQ, niższa temperatura ciała, wrażliwe widzenie i wyższe ciśnienie krwi.
Starr dodaje dalej, że kobiety z krwią Rh ujemną nie będą mogły nosić dziecka mężczyzny z typem Rh dodatnim: „Jeśli to zrobisz, dostaniesz coś, co nazywa się chorobą hemolityczną. Jest to ta sama reakcja alergiczna, która występuje, gdy matka Rh ujemna nosi dziecko Rh dodatnie. Jej krew buduje przeciwciała, aby zniszczyć obcą substancję (tak samo jak wirus), niszcząc w ten sposób niemowlę”.
Jednak naukowcy odrzucili dziwaczne twierdzenia, stwierdzając, że typy Rh są po prostu produktem ubocznym ewolucji.
eps

31 KOMENTARZE

 1. My partner and I absolutely love your blog and find many of your post’s to be what precisely I’m looking for.
  Does one offer guest writers to write content for yourself?
  I wouldn’t mind producing a post or elaborating on a lot
  of the subjects you write regarding here. Again, awesome blog!

 2. Wonderful blog! Do you have any suggestions for
  aspiring writers? I’m hoping to start my own site
  soon but I’m a little lost on everything. Would you advise starting with a free platform
  like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally confused ..
  Any recommendations? Bless you!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ