Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z zupełnie nowym repertuarem, który powstał na cześć najcenniejszego głosu w przemyśle muzycznym – ADELE. Tegoroczna trasa będzie więc wyjątkowa – po raz pierwszy usłyszymy największe hity jednej z najlepszych wokalistek świata w nowej odsłonie: Rolling In The Deep, Someone Like You, Hello, Skyfall czy Set Fire To The Rain. Artyści wykonają również klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. To trzeba usłyszeć na żywo!
Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir.
Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie zarówno dla fanów ADELE,  jak i największych legend muzyki SOUL, JAZZ oraz BLUES.
„Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe
doświadczenie, publiczność ich kocha.”
– B.B. King
„Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki.”
– Bono, U2
„Harlem Gospel Choir kocha to co robi.”
– Sir Keith Richards
„Oni są wspaniali!”
– Sir Elton John
19 listopada 2017 – Poznań, Aula Artis
20 listopada 2017 – Warszawa, Filharmonia Narodowa
21 listopada 2017 – Łódź, Sala Koncertowa Filharmonii Łódzkiej
22 listopada 2017 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
23 listopada 2017 – Kraków, Filharmonia Krakowska
24 listopada 2017 – Wrocław, WCK

 

Zobacz również: