Europejska trasa koncertowa Joanne Word Tour 2017, która miała rozpocząć się 21 września w Barcelonie, została odwołana, ponieważ Lady Gaga trafiła do szpitala. Jak mówi piosenkarka, jej choroba ma związek z faktem, że na początku kariery przystąpiła do Illuminatów.

Okazało się, że artystka cierpi na przewlekłą chorobę. Informacje o tym podała na swoim Instagramie, gdzie poinformowała, że choruje na fibromialgię. Przejawia się ona silnym bólem mięśni i stawów oraz problemami ze snem, a co za tym idzie nieustającym zmęczeniem. Możliwe jest jedynie złagodzenie występujących objawów, ponieważ fibromialgia jest nieuleczalna.

Piosenkarka znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy, a w szpitalu będzie musiała zostać przez najbliższe 7 tygodni. Informacja o jej chorobie zbiegła się z premierą filmu dokumentalnego „Gaga: Five Feet Two”, wyprodukowanego przez Netflixa (dostępny od 22 września). Kamery towarzyszyły piosenkarce przez rok, zarówno w trasie koncertowej, nagrywaniu płyty, jak i w osobistych sytuacjach. W filmie jest poruszony wątek choroby, o której Lady Gaga zdecydowała się opowiedzieć.

Artystka uważa, że ​​jej choroba jest fizyczną manifestacją ciemnych sił, które przejęły kontrolę nad jej ciałem i duszą, gdy na początku swojej kariery przystąpiła do Illuminatów.

Niedawno  Lady Gaga zwróciła się o poradę od katolickiego księdza, dotyczące możliwości poddania się egzorcyzmowi, aby pozbyć się „ciemnej duchowości”, którą jak sama mówi „zaprosiła” do swego ciała na początku kariery.

Piosenkarka opisuje moment, w którym „oddała duszę Illuminatom”. Była to w klubie w Nowym Jorku,w 2006 roku. Lady Gaga opisuje to doświadczenie jako „bardzo realne i trzeźwe, a nie metaforyczne”.

W tamtym czasie piosenkarka występowała głównie w podrzędnych  barach oraz w klubach gejowskich. Nie miała pieniędzy ani komercyjnego sukcesu. I jak wspomina w tym czasie często myślała o zdobyciu kokainy. Tej nocy też tak było. Wyszła z klubu na papierosa, gdy obok pojawił się nieznany jej mężczyzna, ubrany na czarno.

 – Ten człowiek, dziwnie nieokreślony mężczyzna w garniturze, oparł się o ścianę, i powiedział do mnie: „Myślę, że możesz mieć wszystko czego chcesz: sławę, bogactwa, siłę. Czy tego chcesz?”. Spojrzałam na niego z ciekawością. Nie mogłam nic powiedzieć. Potem on po prostu wstał i zaśpiewał jedną z moich piosenek. To było nieziemskie. Patrzyłam na niego tak, jakby był ciemnym klejnotem, który wyłania  się z najgłębszego oceanu. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego.

Jak dziś mówi, w zamian za duszę mogła stworzyć muzykę, dzięki której stała się sławna i bogata. Nagle znani producenci i promotorzy zajęli się współpracą z nieznaną dotychczas wykonawczynią. W ciągu roku została gwiazdą popu, a jej twórczość docierała do miliardów ludzi na całym świecie.

– Jego obietnice szybko się spełniły.- mówi piosenkarka – Na samym początku myślałem, że stworzyliśmy dobry zespół. Ale szybko zaczęłam cierpieć przez „mroczne siły”.

Jak mówi podjęła walkę, aby wydostać się spod wpływu Illuminatów i złamać umowę zawarta nocą 2006 roku: – Oni mogą dać ci zewnętrzne piękno, talent i bogactwo na chwilę. Ale to nie trwa wiecznie – powiedziała Lady  Gaga. – Dlatego tak wielu ludzi, którzy im ulegają, jest tak bardzo nieszczęśliwych. Przez chwilę błyszcza jasno, jak gwiazda poranna, a potem popełniają samobójstwa lub niszczą się nadużywaniem narkotyków.

jes

 

 

BRAK KOMENTARZY

 1. Zgadzam się, to nie pierwsze doniesienia tego typu. Muzyka jak muzyka, ale jej teledyski były wymowne. Bóg jest obroną i schronieniem. Jak ktoś chce niech nie wierzy, jego sprawa, wszystko okaże się na końcu.

 2. Zgadzam się, to nie pierwsze doniesienia tego typu. Muzyka jak muzyka, ale jej teledyski były wymowne. Bóg jest obroną i schronieniem. Jak ktoś chce niech nie wierzy, jego sprawa, wszystko okaże się na końcu.

 3. Ta laska cierpi na przewlekła głupotę ale trudno potępiac tutaj blondi skoro pewnie nie miała wzorców od dziecka. Trzeba się z nią modlić bo tylko BÓG może ją uratować.

 4. Jest cała seria filmów na Youtube Illuminati Przemysł muzyczny.Warto obejrzeć i wejść w temat głębiej będziecie wiedzieć kto dlaczego i jak kończy.Prawdę trzeba wyszukać i podać dalej .Nie wszyscy o tym wiedzą a co gorszanie chcą wierzyć.Zacznijcie od Boba Dylana on wyklada kawę na ławę i mowi jaką cenę zapłacić musiał za karierę.A ostatnio pięknie wykłada prawdę Carey,wali prosto z mostu.

 5. A jak to jest, że w artykule kobieta mówi w męskiej formie gramatycznej?…
  Ci Illuminaci widocznie nie boją się tej pani, bo pozwalają, aby film i jej wypowiedzi były puszczane w obiegu. To znaczy, że publiczność ma się przyzwyczaić do „bzdur” i ignorować wszystko co z Illuminatami związane (takie budowanie ignorancji na ten temat) lub po prostu chcą wskazać, że ta pani „ma być wariatką” i tyle.
  Pozdrawiam

 6. jestes idiota! w jezyku angielskim nie ma liczby meskiej ni zenskiej…to wina tlumacza ktory pewnie sam podoklejal sentencje by pasowaly mu do glupiego artykulu. zaluje ze to czytalam, szkoda cennego czasu na glupoty!

 7. Wlasnie sobie slucham Gagi..z wywiadow wynika ze to bardzo ogarnieta laska..po za tym robi swietne kawalki a ich piekna stylizacja powala! nie dajcie sie zwariowac…confirmatory bias was dotyczy!

 8. To jest ciekawe, oglądałam wywiad z byłym satanistą i on dokładnie tak samo określił dzialanie tych ludzi oddanych szatanowi. Mają za zadanie chodzić po klubach i wyszukiwać ludzi, którzy ulegną ich propozycjom. Jesli nie znają prawdziwego Boga to ich życie stracone. Ten niegodziwiec też potrafi błogosławić, ale tak jak już czytaliśmy, jest to tylko chwilowe.
  List Jakuba 4:7,8:
  Toteż podporządkujcie się Bogu, natomiast przeciwstawcie się Diabłu, a ucieknie od was. Zbliżcie się do Boga, a on zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, niezdecydowani.

 9. Przeczytalem artykul po angielsku i artykul twierdzi, ze ktoś (nie wiadomo kto) wszedł w losiadanie resztek montażowych z dokumentu filmowego o Lejdi Gadzie na ktorych ona dokonuje tych wyznan. Cala sprawa smierdzi na kilometr bo nawet nie podaja jak wezzli w posiadanie tych informacji. Czy redakcja sama na oczy widziala matsrial czy moze ktos im tyljo tak powiedzial ze sam widzial. Mnie to wyglada na akcje promocyjna Lady Gagi ktora wykorzystuje krazace o niej plotki to podgrzania atmosfery a jesnoczesnie nikt jej tego nie da rady udowodnić ze to alcja marketingowa no bo jak?

 10. Ok, w takim razie rozumiem że te wszystkie kawałki (przynajmniej te oficjalne) znikną z serwisów oraz wstrzymana zostanie ich komercyjna dystrybucja (Itunes, cd)?

  Kilka przykładowych tekstów:
  „Baby make it to me

  Again and again
  Again, again, again, again
  Never stop again and again
  Again, again, a-a-again, again
  Never stop, oh ”

  lub

  „You know that I want you
  And you know that I need you
  I want it bad
  A bad romance”

  i oczywiście

  „Amen, on the runway,
  Dressed in his best.
  Amen fashion, on the runway,
  Work it Black Jesus.
  Amen, on the runway,
  Dressed in his best.
  Amen fashion, on the runway,
  Work it Black Jesus.”

 11. Dziwnie jej wyznania łączą się z kończeniem filmu o niej no i o tym że coś żadnych hitów ostat io nie wypuściła . Od zawsze potrafiła wzbudzać zainteresowanie swoją osobą.
  Satanizm co potem molestowanie w dzieciństwie eksperymęty rządowe albo kosmici 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ