LADY GAGA: Mój sukces i obecna choroba to dzieło Iluminatów

40

Europejska trasa koncertowa Joanne Word Tour 2017, która miała rozpocząć się 21 września w Barcelonie, została odwołana, ponieważ Lady Gaga trafiła do szpitala. Jak mówi piosenkarka, jej choroba ma związek z faktem, że na początku kariery przystąpiła do Illuminatów.

Okazało się, że artystka cierpi na przewlekłą chorobę. Informacje o tym podała na swoim Instagramie, gdzie poinformowała, że choruje na fibromialgię. Przejawia się ona silnym bólem mięśni i stawów oraz problemami ze snem, a co za tym idzie nieustającym zmęczeniem. Możliwe jest jedynie złagodzenie występujących objawów, ponieważ fibromialgia jest nieuleczalna.

Piosenkarka znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy, a w szpitalu będzie musiała zostać przez najbliższe 7 tygodni. Informacja o jej chorobie zbiegła się z premierą filmu dokumentalnego „Gaga: Five Feet Two”, wyprodukowanego przez Netflixa (dostępny od 22 września). Kamery towarzyszyły piosenkarce przez rok, zarówno w trasie koncertowej, nagrywaniu płyty, jak i w osobistych sytuacjach. W filmie jest poruszony wątek choroby, o której Lady Gaga zdecydowała się opowiedzieć.

Artystka uważa, że ​​jej choroba jest fizyczną manifestacją ciemnych sił, które przejęły kontrolę nad jej ciałem i duszą, gdy na początku swojej kariery przystąpiła do Illuminatów.

Niedawno  Lady Gaga zwróciła się o poradę od katolickiego księdza, dotyczące możliwości poddania się egzorcyzmowi, aby pozbyć się „ciemnej duchowości”, którą jak sama mówi „zaprosiła” do swego ciała na początku kariery.

Piosenkarka opisuje moment, w którym „oddała duszę Illuminatom”. Była to w klubie w Nowym Jorku,w 2006 roku. Lady Gaga opisuje to doświadczenie jako „bardzo realne i trzeźwe, a nie metaforyczne”.

W tamtym czasie piosenkarka występowała głównie w podrzędnych  barach oraz w klubach gejowskich. Nie miała pieniędzy ani komercyjnego sukcesu. I jak wspomina w tym czasie często myślała o zdobyciu kokainy. Tej nocy też tak było. Wyszła z klubu na papierosa, gdy obok pojawił się nieznany jej mężczyzna, ubrany na czarno.

 – Ten człowiek, dziwnie nieokreślony mężczyzna w garniturze, oparł się o ścianę, i powiedział do mnie: „Myślę, że możesz mieć wszystko czego chcesz: sławę, bogactwa, siłę. Czy tego chcesz?”. Spojrzałam na niego z ciekawością. Nie mogłam nic powiedzieć. Potem on po prostu wstał i zaśpiewał jedną z moich piosenek. To było nieziemskie. Patrzyłam na niego tak, jakby był ciemnym klejnotem, który wyłania  się z najgłębszego oceanu. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego.

Jak dziś mówi, w zamian za duszę mogła stworzyć muzykę, dzięki której stała się sławna i bogata. Nagle znani producenci i promotorzy zajęli się współpracą z nieznaną dotychczas wykonawczynią. W ciągu roku została gwiazdą popu, a jej twórczość docierała do miliardów ludzi na całym świecie.

– Jego obietnice szybko się spełniły.- mówi piosenkarka – Na samym początku myślałem, że stworzyliśmy dobry zespół. Ale szybko zaczęłam cierpieć przez „mroczne siły”.

Jak mówi podjęła walkę, aby wydostać się spod wpływu Illuminatów i złamać umowę zawarta nocą 2006 roku: – Oni mogą dać ci zewnętrzne piękno, talent i bogactwo na chwilę. Ale to nie trwa wiecznie – powiedziała Lady  Gaga. – Dlatego tak wielu ludzi, którzy im ulegają, jest tak bardzo nieszczęśliwych. Przez chwilę błyszcza jasno, jak gwiazda poranna, a potem popełniają samobójstwa lub niszczą się nadużywaniem narkotyków.

jes

 

 

40 KOMENTARZE

 1. Byl taki film dokumentalny swego czasu na youtube, tylko nie znam tytułu i nie mogę go znaleźć. Traktował właśnie o satanizmie (A co za tym idzie illuminati) w amerykańskim biznesie fonograficznym. Normalni ludzie nie mają pojęcia jak ogromny jest to wpływ. Z podobnymi problemami jak Gaga borykają się do dzisiaj np. Eminem, Riana, którzy ujawniają ten proceder w swoich piosenkach, czy świętej pamieci Michael Jackson który wg. tego filmu również borykał się Z podobnymi problemami .Podsumowując, wierzę w to co mówi Gaga, ale nie ulega watpliwosci, ze z tym zewnętrznym pięknem to trochę ja w chuja zrobili.

  • Zgadzam się, to nie pierwsze doniesienia tego typu. Muzyka jak muzyka, ale jej teledyski były wymowne. Bóg jest obroną i schronieniem. Jak ktoś chce niech nie wierzy, jego sprawa, wszystko okaże się na końcu.

  • To jest ciekawe, oglądałam wywiad z byłym satanistą i on dokładnie tak samo określił dzialanie tych ludzi oddanych szatanowi. Mają za zadanie chodzić po klubach i wyszukiwać ludzi, którzy ulegną ich propozycjom. Jesli nie znają prawdziwego Boga to ich życie stracone. Ten niegodziwiec też potrafi błogosławić, ale tak jak już czytaliśmy, jest to tylko chwilowe.
   List Jakuba 4:7,8:
   Toteż podporządkujcie się Bogu, natomiast przeciwstawcie się Diabłu, a ucieknie od was. Zbliżcie się do Boga, a on zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, niezdecydowani.

 2. Zgadzam się, to nie pierwsze doniesienia tego typu. Muzyka jak muzyka, ale jej teledyski były wymowne. Bóg jest obroną i schronieniem. Jak ktoś chce niech nie wierzy, jego sprawa, wszystko okaże się na końcu.

 3. Ta laska cierpi na przewlekła głupotę ale trudno potępiac tutaj blondi skoro pewnie nie miała wzorców od dziecka. Trzeba się z nią modlić bo tylko BÓG może ją uratować.

 4. Jest cała seria filmów na Youtube Illuminati Przemysł muzyczny.Warto obejrzeć i wejść w temat głębiej będziecie wiedzieć kto dlaczego i jak kończy.Prawdę trzeba wyszukać i podać dalej .Nie wszyscy o tym wiedzą a co gorszanie chcą wierzyć.Zacznijcie od Boba Dylana on wyklada kawę na ławę i mowi jaką cenę zapłacić musiał za karierę.A ostatnio pięknie wykłada prawdę Carey,wali prosto z mostu.

 5. A jak to jest, że w artykule kobieta mówi w męskiej formie gramatycznej?…
  Ci Illuminaci widocznie nie boją się tej pani, bo pozwalają, aby film i jej wypowiedzi były puszczane w obiegu. To znaczy, że publiczność ma się przyzwyczaić do „bzdur” i ignorować wszystko co z Illuminatami związane (takie budowanie ignorancji na ten temat) lub po prostu chcą wskazać, że ta pani „ma być wariatką” i tyle.
  Pozdrawiam

 6. jestes idiota! w jezyku angielskim nie ma liczby meskiej ni zenskiej…to wina tlumacza ktory pewnie sam podoklejal sentencje by pasowaly mu do glupiego artykulu. zaluje ze to czytalam, szkoda cennego czasu na glupoty!

 7. Wlasnie sobie slucham Gagi..z wywiadow wynika ze to bardzo ogarnieta laska..po za tym robi swietne kawalki a ich piekna stylizacja powala! nie dajcie sie zwariowac…confirmatory bias was dotyczy!

 8. Przeczytalem artykul po angielsku i artykul twierdzi, ze ktoś (nie wiadomo kto) wszedł w losiadanie resztek montażowych z dokumentu filmowego o Lejdi Gadzie na ktorych ona dokonuje tych wyznan. Cala sprawa smierdzi na kilometr bo nawet nie podaja jak wezzli w posiadanie tych informacji. Czy redakcja sama na oczy widziala matsrial czy moze ktos im tyljo tak powiedzial ze sam widzial. Mnie to wyglada na akcje promocyjna Lady Gagi ktora wykorzystuje krazace o niej plotki to podgrzania atmosfery a jesnoczesnie nikt jej tego nie da rady udowodnić ze to alcja marketingowa no bo jak?

 9. Ok, w takim razie rozumiem że te wszystkie kawałki (przynajmniej te oficjalne) znikną z serwisów oraz wstrzymana zostanie ich komercyjna dystrybucja (Itunes, cd)?

  Kilka przykładowych tekstów:
  „Baby make it to me

  Again and again
  Again, again, again, again
  Never stop again and again
  Again, again, a-a-again, again
  Never stop, oh ”

  lub

  „You know that I want you
  And you know that I need you
  I want it bad
  A bad romance”

  i oczywiście

  „Amen, on the runway,
  Dressed in his best.
  Amen fashion, on the runway,
  Work it Black Jesus.
  Amen, on the runway,
  Dressed in his best.
  Amen fashion, on the runway,
  Work it Black Jesus.”

 10. Dziwnie jej wyznania łączą się z kończeniem filmu o niej no i o tym że coś żadnych hitów ostat io nie wypuściła . Od zawsze potrafiła wzbudzać zainteresowanie swoją osobą.
  Satanizm co potem molestowanie w dzieciństwie eksperymęty rządowe albo kosmici 😉

 11. # 1851a
  …Aftermath…
  Invisible war
  For Janwid visible
  And Mrs.Lady Gaga.
  Janwid.Sept.27/2017

  # 749a
  …Doctors…
  Modern doctors
  Under the threat of losing jobs
  Use the methods of Dr. Mengele.
  The time will come, the doctors will rebel
  And use the methods of Dr. Mengele
  On their managers to send
  Them to hell.
  Author Janwid.

  # 749b
  …Stinging…
  Contemporary doctors improved
  The method of Doctor J.Mengele.
  Instead of „stinging” they now apply
  „dernie periode de vie” or fibromyalgia
  Using the method of two tight braces.
  Autor Janwid.

  # 749c
  …Purify…
  Church purified
  Itself from pollution.
  Now, it’s the turn of the
  Health services and rulers
  To clean pollution as the solution.
  Author Mr.Jan Tarwid – Janwid.
  Autor January, 22/2015

  # 749d
  …Orchards…

  Thanking orchards is what’s left for us
  Because from orchards we know exactly
  That giving death is as famous
  As unintentional mistakes
  Were in orchards justified.

  Justified for the benefit of those
  Who descended upon their neighbor.

  New methods proving
  How to slaughter without the slaughter.
  Without slaughtering, pausing the heart
  And waiting if the heart will start again.

  Starting to beat,
  Then moving imperceptibly
  Squeezing doubly and finally.
  By new method carefully hidden
  And always under oath provided.

  Author Janwid. Dec. 30/2013
  P.S.
  We have not known it
  That said, the Nazis during
  the Nuremberg trial.
  Wir haben es nicht gewusst.
  Das heißt, die Nazis während
  des Nürnberger Prozesses.

  https://newsbook.pl/2017/09/21/lady-gaga-moj-sukces-i-obecna-choroba-to-dzielo-iluminatow/

  ///
  Polskie tlumaczenie
  Znajdziecie w internecie.
  ///

 12. Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, pracownikiem lub studentem i chcesz być bogaty, potężny i sławny. Możesz spełnić swoje marzenia, będąc członkiem wielkich iluminatów. Dzięki temu wszystkie pragnienia twojego serca mogą być w pełni spełnione. jeśli naprawdę chcesz być członkiem grupy, skontaktuj się z e-mailem Wielkiego Mistrza za pośrednictwem FrankAnton606@gmail.com na WhatsApp +254742608434, aby uzyskać więcej

 13. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, jak pomógł mi świetny członek Iluminacji. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie ze stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko członka Wielkiej Iluminacji, pana Felixa, mówiąc, że można być sławnym, bogatym i odnoszącym sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku światowego Illuminati. po tym, a także dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże ci zostać członkiem, radzę, aby dać panu Felixowi szansę. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego kiedykolwiek pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

 14. Pozdrowienia z wielkiego porządku oświecenia dla Stanów Zjednoczonych i całego świata, jest to otwarta okazja do uczestnictwa w stypendium Oświeconych, gdzie można przywrócić utracone marzenia, a także ujrzeć światło bogactwa i szczęścia. bez poświęcania krwi. Płacimy również 550 000 USD, aby dotrzeć do wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a jednocześnie być sławnym, a także za tę szansę życiową, a także ich inwestycje, wybór i lokalizację.

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW UCZESTNICZĄCYCH W OŚWIETLENIU.
  550 000 $ w gotówce.
  2. Nowy stylowy samochód marzeń o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesięczna konsultacja z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najlepszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o adres e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub wahtsapp +15184145254

 15. HELLO,JOIN THE ILLUMINATI BROTHERHOOD TODAY AND BECOME RICH AND FAMOUS WITH IN 24 HOURS.! WhatsApp: +2348147226753 The illuminati brotherhood offer you Riches, Powers and Fame. You can achieve all your dreams by becoming a member today. Note: The illuminati do not accept human sacrifices and no sharing of human bloods, if you are really interested contact us today via: WhatsApp: +2348147226753 ..
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS AS FOLLOW
  *A Cash Reward Of $50,000,000.00 USD.
  *A New CAR Valued At $400,000.00 USD.
  *A Dream House Bought In The Country Of Your Choice.
  *Monthly Payment Of $350,000USD Into Your Bank Account Every Month As A Member, If You Are Really Interested Contact Us Today On via: WhatsApp: +2348147226753, or Email: illuminatitemle666@gmail.com

 16. Witaj, czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem i chcesz być bogaty, wpływowy i sławny w życiu, potrzebujesz siły, aby spełnić swoje marzenia. Możesz spełnić swoje marzenie, będąc
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i pragnienia serca, które można w pełni zrealizować, jeśli naprawdę chcesz zostać uczestnikiem wielkich nazwisk Illuminate, możesz skontaktować się z Illuminatistar74@gmail.com
  lub wiadomość od pana Franka na temat aplikacji whats +2348100367800 dzięki ..

 17. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje …………….. ……………………….. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

 18. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatora, o tym, jak pomógł mi wielki członek Illuminati. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie od stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo załamany. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko wielkiego członka iluminatów, pana Felixa, mówiąc, że możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomógłby ci zostać członkiem, radzę, aby dać szansę panu Felixowi. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ