Muzułmanin z Syrii zmusił młodą Szwedkę do powiedzenia do kamery „Jestem dziwką” w bardzo upokarzających okolicznościach. Potem zgwałcił ją kilka razy i zagroził, że rozpowszechni film wśród jej rodziny. Mężczyzna został oskarżony o wiele przestępstw.

Szwedka z Malmö była wcześniej w związku z 24-letnim mężczyzną, który twierdził, że jest uchodźcą z Syrii. W maju tego roku, kobieta usiłowała zakończyć znajomość z muzułmaninem. Wtedy on zaczął się zachowywać agresywnie i groził, że ją zabije.

Gdy Syryjczyk zobaczył pewnego dnia, jak  jego była dziewczyna pocałowała innego mężczyzny przed 24-latkiem, wpadł w gniew. Wieczorem  zmusił Szwedkę aby z nim się spotkała i zgwałcił ją filmując wszystko. Potem zagroził, że rozpowszechni film z gwałtu wśród jej rodziny i pracodawców. Upokarzał także kobietę w inny sposób, na przykład zmuszając ją do wypicia wody toalety.

Tego samego wieczoru kobieta została zmuszono do przekazania Arabowi 64 tys. koron (ok. 30 tys. zł).

Dzień po tych wydarzeniach Syryjczyk został zatrzymany i aresztowany. Teraz rozpoczął się jego proces.  Prokurator domaga się, aby mężczyzna został skazany na 10 lat więzienia i po odbyciu wyroku deportowany.

esh

Zobacz również: