Policjanci szczecińskiego CBŚP proszą o kontakt wszystkich świadków w sprawie oblania nieznaną substancją żrącą mieszkańca Szczecina – Mirosława B. lat 47. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 marca 2017 r., około godziny 7:20 w Szczecinie, na chodniku przy ulicy Obrońców Stalingradu, na wysokości Galerii Kaskada przy Al. Niepodległości.

TU ARTYKUŁ O TEJ SPRAWIE

Wskutek zdarzenia pokrzywdzony doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Aktualnie jest hospitalizowany. Śledztwo prowadzi Wydział do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Szczecinie Centralnego Biura  Śledczego Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Świadkowie zdarzenia, jak również osoby posiadające w swoich pojazdach videorejestratory, przemieszczający się w dniu 20 marca 2017 r. w godzinach 6:15 – 7:20 w rejonie punktów ulicznych: Wyszyńskiego, Tkacka, Staromłyńska, Brama Portowa, Niepodległości, Plac Żołnierza Polskiego, Obrońców Stalingradu, Wojciecha, Kaszubska – na odcinku od Placu Zwycięstwa do ulicy Jagiellońskiej, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami Zarządu w Szczecinie Centralnego Biura Śledczego Policji przy ul. Małopolskiej 15, pod numerem telefonu 91 821 68 10.

(CBŚP/ mw)