GRODZISK MAZ.: Pedofil poluje na dzieci

0
Tu widziano pedofila
Otrzymaliśmy sygnał od jednej ze szkół, że dzień wcześniej dzieci w drodze na lekcje zostały zaczepione przez mężczyznę w ciemnym samochodzie, który na ich widok zaczął się obnażać i wykonywać inne czynności – informuje oficer prasowa Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.
Po tym doniesieniu policja pojawiła się w okolicach szkół, lecz nikogo nie zatrzymała. Funkcjonariusze wzmogli patrole i obserwują okolice. Analizują  nagrania z monitoringu i  apelują do rodziców o zapewnienie  opieki dzieciom w drodze do szkoły i w czasie powrotu z placówki, dopóki sprawa się nie wyjaśni.
Jeśli ktoś tego opisywanego mężczyznę zaczepiającego dzieci, prosimy o szybką informację, ponieważ w takich sytuacjach dla wykrycia ewentualnego sprawcy przestępstwa ważna jest każda minuta – apeluje oficer prasowa.
Kilku mieszkańców widziało mężczyznę w ciemnoniebieskim samochodzie , który miał obnażać się przed dziećmi – jak same opowiadały rodzicom.
Podejrzany ma ciemne włosy zaczesane na bok, szerokie czarne brwi i ciemną karnację skóry.
Według świadków obnażał się przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sportowej oraz w nieopodal położonym skateparku. Tam zaczepiał akurat nastolatka, choć głównie swoją uwagę kieruje na dziewczynki. Był również widziany przy grodziskim  Technikum nr 2 i kilku innych placówkach szkolnych.
am
fot. grodzisk.pl

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ